niedziela, 10 grudnia, 2023
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Poznajesz mężczyznę, który porysował auta?

Poznajesz mężczyznę, który porysował auta?

Gorzowscy policjanci poszukują sprawcy porysowania pięciu aut. Zdarzenie miało miejsce 23. Stycznia w centrum Gorzowa. Jeśli ktokolwiek rozpoznaje sprawcę proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami.

Mimo, że zdarzenie miało miejsce ponad miesiąc temu to teraz prokurator zdecydował o udostępnieniu wizerunku mężczyzny. Wszystko dlatego, że wciąż nie udało się ustalić jego tożsamości. Udostępniając nagrania z monitoringu jest duża szansa, że ktoś rozpozna mężczyznę – czy to po zachowaniu, gestach, posturze czy ubraniu.

Mężczyzna widoczny na zdjęciu i na nagraniu odpowiedzialny jest za celowe porysowanie pięciu samochodów. Do policjantów zgłosiło się kilku pokrzywdzonych, ale może ich być więcej.

Na nagraniu widać, jak do trzech zaparkowanych aut podbiega mężczyzna i zarysowuje powłokę lakierniczą. Prawdopodobnie nie wszyscy właściciele zgłosili zniszczenie auta. – informuje Grzegorz Jaroszewicz z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Funkcjonariusze prowadzą dochodzenie w sprawie pięciu samochodów, który w momencie zarysowania stały na ulicach: Nadbrzeżnej, Strzeleckiej, Młyńskiej i Starej.

Łączne starty szacowane są na około 30 tysięcy złotych. Jeśli ktoś rozpozna sprawcę powinien poinformować o tym mundurowych z komisariatu I przy ulicy Zygalskiego pod numerem telefonu 47 791 21 11.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
3.8 ° C
3.8 °
3.8 °
95 %
4.2kmh
100 %
niedz.
7 °
pon.
8 °
wt.
6 °
śr.
4 °
czw.
2 °

NAJPOPULARNIEJSZE