sobota, 13 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Prawdziwa miłość trwa do końca życia!

Prawdziwa miłość trwa do końca życia!

Dwadzieścia siedem par z Gorzowa w sobotę (14.05) świętowało jubileusz wieloletniego pożycia małżeńskiego. Szczęśliwi zakochani są ze sobą już pół wieku!

Taka miłość zdarza się raz w życiu, dlatego szczęśliwym parom należą się ogromne gratulacje. I właśnie te gratulacje gorzowianie przyjęli z rąk samego prezydenta miasta Jacka Wójcickiego. 27 par świętowało w teatrze, gdzie otrzymali medale, kwiaty i odnowili przysięgi małżeńskie.

Rekordzistami wśród jubilatów byli Teresa i Stanisław Kołodziejscy, którzy są małżeństwem już 60 lat! Maria i Antoni Stołecki obchodzili 59. rocznicę ślubu, dwie pary, tj. Janina i Jan Koktysz oraz Helena i Józef Kutereba świętowali 51 lat razem, a pozostałe pary mogą się poszczycić małżeństwami trwającymi już 50 lat.

– Jesteście dla nas wzorem; pokazujecie, jak ważne w życiu są miłość i wytrwałość. Za to bardzo Wam dziękuję. Przez pięćdziesiąt lat na świecie zmieniło się wszystko; systemy polityczne, gospodarcze, a Wy nadal jesteście razem i to wywołuje największy podziw – mówił Jacek Wójcicki, prezydent Gorzowa.

Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie to polskie cywilne odznaczenie państwowe nadawane obywatelom polskim przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Lista osób wyróżnionych w sobotę znajduje się na stronie www.um.gorzow.pl.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie umiarkowane
21 ° C
21 °
21 °
61 %
2.2kmh
68 %
sob.
23 °
niedz.
24 °
pon.
26 °
wt.
28 °
śr.
26 °

NAJPOPULARNIEJSZE