poniedziałek, 24 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Przekroczył prędkość o prawie 90 km/h chociaż nawet nie mógł jechać!

Przekroczył prędkość o prawie 90 km/h chociaż nawet nie mógł jechać!

Gorzowscy policjanci zatrzymali 40-letniego kierowcę, który w terenie zabudowanym poruszał się z prędkością 137 km/h. To o 87 km/h szybciej niż pozwalają przepisy! Jakby tego było mało mężczyzna miał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów.

Sytuacja miała miejsce w miniony wtorek (17.01) w Ludzisławicach. To właśnie tam, na jednej z ulic, patrol policji zauważył zbyt szybko jadące auto. Po sprawdzeniu prędkości okazało się, że samochód na liczniku miał aż 137 km/h. Pojazd został więc natychmiast zatrzymany przez funkcjonariuszy do kontroli.

Jak się okazało, za kierownicą siedział 40-latek. Policjanci szybko zauważyli, może zbyt szybka jazda to nie jedyny problem, z którym będzie się musiał zmierzyć kierowca.

Szybko okazało się jednak, że kierowca w ogóle nie powinien kierować. 40-latek ma dożywotni zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi, o czym zdecydował sąd w 2021 roku. Auto musiało zostać przekazane innej osobie – informuje Grzegorz Jaroszewicz z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Teraz mężczyzna stanie przed sądem. Nie dość, że będzie odpowiadał za przekroczenie prędkości to jeszcze za złamanie sądowego zakazu kierowania pojazdami.  


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
pochmurnie
12.1 ° C
12.1 °
12.1 °
89 %
1.3kmh
20 %
pon.
24 °
wt.
26 °
śr.
28 °
czw.
30 °
pt.
23 °

NAJPOPULARNIEJSZE