niedziela, 23 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Wsparcie dla potrzebujących w opłatach za ciepło

Wsparcie dla potrzebujących w opłatach za ciepło

Do Gorzowskiego Centrum pomocy Rodzinie trafiło 30 tysięcy złotych przekazane przez PGE Energia Ciepła w ramach programu „Dzielimy się ciepłem”. Środki powędrują do najbardziej potrzebujących rodzin wspierając je w opłatach za ciepło i ciepłą wodę.

To już czwarty raz kiedy PGE Energia Ciepła Oddział Elektrociepłownia w Gorzowie przekazuje pieniądze mające wesprzeć gorzowskie rodziny w opłatach. Chodzi o rodziny pozostające pod opieką Gorzowskiego Centrum Pomocy Rodzinie. Łącznie na ten cel przeznaczonych zostało już 130 tysięcy złotych.

Tym razem (we wtorek, 17.01) przedstawiciele PGE przekazali symboliczny czek na kwotę 30 tysięcy złotych.

Za nami najtrudniejsze miesiące działalności w ostatnich latach. Jesteśmy jednak spółką odpowiedzialną społecznie i nie zapominamy o naszych odbiorcach. Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy wesprzeć najbardziej potrzebujące rodziny, które korzystają z naszego ekologicznego ciepła sieciowego. Wierzymy, że dzięki tej pomocy możemy wejść z optymizmem w nowy rok – powiedział Wojciech Dobrak, dyrektor PGE Energia Ciepła Oddział Elektrociepłownia w Gorzowie Wielkopolskim.

„Dzielimy się ciepłem” to program w ramach którego PGE Energia Ciepła pomaga zarówno organizacjom pozarządowym działającym na rzecz potrzebujących jak i samym rodzinom wskazanym przez MOPS-y.

– Dzięki współpracy miasta z PGE Energia Ciepła i programowi „Dzielimy się ciepłem” ponownie możemy jeszcze bardziej zaangażować się w pomoc najbardziej potrzebującym mieszkańcom, szczególnie w tym trudnym ekonomicznie czasie. Doceniamy ten gest podwójnie, bo jest to konkretne wsparcie finansowe, ale jednocześnie akt solidarności z najbardziej potrzebującymi mieszkańcami miasta – powiedziała Małgorzata Domagała, wiceprezydent ds. społecznych.

Przez pięć ostatnich lat PGE Energia Ciepła w ramach programu „Dzielimy się ciepłem” przekazała łącznie ponad 2 miliony złotych. Środki powędrowały do instytucji, organizacji i rodzin z miast, w  których PGE posiada swoje elektrociepłownie.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
bezchmurnie
14.8 ° C
14.8 °
14.8 °
73 %
4.3kmh
0 %
niedz.
23 °
pon.
24 °
wt.
24 °
śr.
27 °
czw.
31 °

NAJPOPULARNIEJSZE