sobota, 10 grudnia, 2022
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.PRZEŁOŻONY koncert na rzecz Ukrainy w gorzowskiej Filharmonii

PRZEŁOŻONY koncert na rzecz Ukrainy w gorzowskiej Filharmonii

Już w najbliższą sobotę, tj. 12. marca, w Filharmonii w Gorzowie miał się odbyć koncert pod nazwą „Solidarni z Ukrainą”. Niestety, ze względu na chorobę jednej z artystek wydarzenie zostaje przełożone na inny termin.  

Na scenie miały się pojawić Olga i Natalia Pasiecznik w programie pieśni ukraińskich. Niestety, jak informują organizatorzy z Filharmonii: Olgę Pasiecznik dopadła choroba i koncert się nie odbędzie.

Ale nic straconego. Nie zostaje on odwołany definitywnie, a jedynie przeniesiony na inny termin. Jeśli nie wydarzy się nie niespodziewanego to koncert odbędzie się 9. kwietnia tego roku o godzinie 17:00. Koszt biletów na to wydarzenie to 100 zł, przy czym cały dochód zostanie przekazany Fundacji Ukraina i przekazany potrzebującym Ukraińcom. Bilety już kupione zachowują ważność.

Przypomnijmy: wojna na Ukrainie trwa już 16 dni. Dokładnie 24. lutego Ukraina została zaatakowana przez Rosjan i od tamtej pory dzielnie broni swojej wolności. A w Gorzowie (tak jak i w innych miastach Polski) trwają zbiórki na rzecz walczących oraz na rzecz uchodźców (więcej na ten temat TUTAJ). Urzędnicy proszą też o pomoc każdego – potrzebni są bowiem wolontariusze oraz osoby, które mogą przyjąć uchodźców pod swój dach. Każdy kto ma możliwość pomóc proszony jest o kontakt z urzędem (Jak możesz pomóc? – Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego).


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
bezchmurnie
-0.1 ° C
-0.1 °
-0.1 °
76 %
0.5kmh
8 %
sob.
1 °
niedz.
-1 °
pon.
0 °
wt.
-0 °
śr.
-5 °

NAJPOPULARNIEJSZE