niedziela, 23 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Punkt pobrań w nowym miejscu

Punkt pobrań w nowym miejscu

Wszyscy, którzy chcą skorzystać ze szpitalnego punktu pobrań muszą się udać do nowego miejsca. Punkt od środy (17.08) będzie funkcjonował w bloku B lecznicy przy ulicy Dekerta.

Pacjenci, którzy zgłoszą się między innymi na pobranie krwi nie będą już musieli wchodzić do szpitala. Nie będzie też trzeba wchodzić do poczekalni głównej i pobierać biletów do kolejki. Teraz będzie wygodniej i szybciej.

Zaczynamy od 7.15. Pewnie będzie trochę zamieszania, ale jesteśmy przekonani, że pacjenci szybko przyzwyczają się do nowego miejsca – powiedziała Beata Piekarska, kierownik Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej.

Nowy punkt pobrań znajduje się w budynku z jasną elewacją. Aby do niego dojść należy przejść przez szlaban mieszczący się przy punkcie wydawania wyników badań, następnie pokonać kilkadziesiąt metrów i skręcić w prawo przy kolejnym szlabanie. Punkt pobrań będzie odpowiednio oznakowany.

Nowy obiekt to wygodna poczekalnia, punkt odbioru materiału do badań i przede wszystkim trzy komfortowe stanowiska pobrań, a właściwie osobne pomieszczenia, wyposażone m.in. w pocztę pneumatyczną, którą automatycznie, szybko i bezpiecznie wysyła probówki do badań. – Bez konieczności noszenia ich do laboratorium – dodaje Beata Piekarska.

Budowa punktu pobrań ruszyła we wrześniu ubiegłego roku i była połączona z rozbudową laboratorium. Całkowity koszt inwestycji to 8,3 mln zł.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
bezchmurnie
14.8 ° C
14.8 °
14.8 °
73 %
4.3kmh
0 %
niedz.
23 °
pon.
24 °
wt.
24 °
śr.
27 °
czw.
31 °

NAJPOPULARNIEJSZE