niedziela, 23 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Rozpoczyna się przebudowa ronda przy Słowiańskiej

Rozpoczyna się przebudowa ronda przy Słowiańskiej

Firma Eurovia rozpoczęła prace przygotowawcze związane z przebudową ronda na skrzyżowaniu ulic Słowiańskiej i Fredry. Zadanie zostało podzielone na etapy, po to, by utrudnienia związane z pracami były jak najmniej uciążliwe dla mieszkańców.

Już w poniedziałek (03.04) wykonawca rozpoczął przygotowywanie przejazdów tymczasowych przez pas dzielący jezdnię ulicy Słowiańskiej. Kierowcy poruszający się w tamtym rejonie muszą się przygotować na zmiany. Na początek ulica Słowiańska została zwężona do jednego pasa ruchu w każdym kierunku.

W drugim etapie zamknięty zostanie południowy, 200-metrowyc odcinek Słowiańskiej oraz odcinek ulicy Fredry od ul. Słowiańskiej do ul. Długosza.

Przy skrzyżowaniu ul. Słowiańskiej z ul. Fredry, ruch będzie odbywał się dwukierunkowo jezdnią północną, czyli tą po stronie obiektów CSR „Słowianka”. Wyłączona zostanie sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu oraz chodnik po stronie ul. Fredry – informuje Ewa Iwańska z Gorzowskich Inwestycji Samorządowych.

Przypomnijmy: w ubiegłym tygodniu zamknięty został też jednokierunkowy łącznik między Słowiańską a Kosynierów Gdyńskich (za Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji). Kierowcy, uważajcie!


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie umiarkowane
21.6 ° C
21.6 °
21.6 °
58 %
0.5kmh
62 %
niedz.
22 °
pon.
24 °
wt.
25 °
śr.
29 °
czw.
30 °

NAJPOPULARNIEJSZE