niedziela, 23 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Ruszył drugi etap zapisów na węgiel

Ruszył drugi etap zapisów na węgiel

Mieszkańcy, którzy chcą kupić węgiel po preferencyjnej cenie ponownie mogą się zgłaszać do urzędu miasta. To już druga tura zapisów, na podstawie której jedno gospodarstwo domowe może kupić kolejne 1,5 tony węgla.

Chodzi o drugi etap zakupu węgla po niższej cenie, który obowiązuje od 1. stycznia 2023 roku. Wszystkie osoby uprawnione powinny złożyć odpowiedni wniosek najpóźniej do 15. kwietnia.

Wymóg ten dotyczy również osób, które złożyły wniosek o zakup węgla na okres do 31 grudnia 2022 r., lecz z przyczyn niezależnych od miasta i braku dostępności węgla, nie udało im się dokonać jego zakupu” informuje Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego.

Przypomnijmy: o problemach z dostępnością węgla pisaliśmy tutaj:

Odpowiednie załączniki, które należy dołączyć do wniosku znajdziecie na stronie www.um.gorzow.pl. Jak informują urzędnicy: sprzedaż węgla w drugiej turze realizowana będzie na takich samych zasadach jak do tej pory, ale należy pamiętać, że w pierwszej kolejności obsłużone zostaną te osoby, które złożyły wnioski o zakup węgla do końca tego roku, ale z przyczyn niezależnych od miasta nie udało im się go otrzymać.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
bezchmurnie
14.8 ° C
14.8 °
14.8 °
73 %
4.3kmh
0 %
niedz.
23 °
pon.
24 °
wt.
24 °
śr.
27 °
czw.
31 °

NAJPOPULARNIEJSZE