niedziela, 16 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Ruszył nabór do żłobków miejskich w Gorzowie

Ruszył nabór do żłobków miejskich w Gorzowie

Już dzisiaj, tj. w poniedziałek (17.04) rozpoczął się nabór do miejskich żłobków. Rekrutacja prowadzona jest w formie elektronicznej, a czas na złożenie dokumentów mija 2. maja.

Rodzice lub opiekunowie mogą już składać odpowiednie wnioski o przyjęcie do publicznych placówek działających na terenie Gorzowa. Wybierać można spośród czterech znajdujących się przy ulicach Obotryckiej, Maczka, Wróblewskiego i Słonecznej.

Jak zapisać dziecko do żłobka w Gorzowie?

Każdy kto chce posłać dziecko do żłobka musi najpierw złożyć odpowiednie dokumenty. W pierwszej kolejności należy wypełnić kartę przyjęcia dostępną tutaj: Witryna kandydata – Aktualności (gorzow.pl). Później, wydrukowaną i podpisaną kartę trzeba dostarczyć do wybranego żłobka. Bez dostarczenia tego dokumentu dziecko nie weźmie udziału w procesie rekrutacyjnym.

Listy przyjętych dzieci zostaną wywieszone w maju

Na przeprowadzenie całego procesu zgłoszenia dziecka do żłobka jest czas do 2. maja do godziny 15:00. To wtedy najpóźniej należy dostarczyć kartę i niezbędne dokumenty do wybranego żłobka.

Później, między 16. a 20. maja wywieszone zostaną listy dzieci zakwalifikowanych do danych placówek, a między 21. a 31. maja odbędą się obowiązkowe spotkania z rodzicami.

Ostatnim, koniecznym krokiem, jest podpisanie porozumienia między placówką a rodzicem bądź opiekunem. Niedopełnienie tego obowiązku skutkuje skreśleniem dziecka z listy.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
21.2 ° C
21.2 °
21.2 °
49 %
2.4kmh
86 %
niedz.
22 °
pon.
25 °
wt.
24 °
śr.
21 °
czw.
22 °

NAJPOPULARNIEJSZE