poniedziałek, 26 lutego, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Salon meblowy powstanie przy ulicy Miłej. Działka sprzedana

Salon meblowy powstanie przy ulicy Miłej. Działka sprzedana

Przetarg na kolejną już działkę położoną przy ulicy Miłej w Gorzowie wygrała firma Meblomoda. Dzięki temu do budżetu miasta wpłynęły ponad dwa miliony złotych.

Działka ma wielkość 20 390 metrów kwadratowych. O jej kupno ubiegały się dwa podmioty, ale ostatecznie wygrała firma Meblomoda, która zaoferowała za nią 2  050 300 zł. To ponad 20 tysięcy złotych więcej niż wynosiła cena wywoławcza.

Jak przyznają urzędnicy: działki położone przy ulicy Miłej cieszą się dużym zainteresowaniem. Wszystko między innymi ze względu na ich dobrą lokalizację, tuż przy węźle drogi ekspresowej S3. Przed sprzedażą działek zostały one uzbrojone przez miasto, czyli wyposażone w niezbędne media.

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego wydzielone działki przeznaczone są pod działalność usługową, w tym usługi: transportowe, magazynowania, rzemiosła, biurowe i handlu” informują pracownicy Wydziału Gospodarki Nieruchomościami i Majątku.

Do tej pory sprzedano już dwanaście działek znajdujących się przy ulicy Miłej. Pierwsza poszła pod młotek w 2020 roku. Wtedy też średnia cena kształtowała się na poziomie 103 zł/mkw. Teraz wynosi ona od 105 do 142 zł/mkw.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie umiarkowane
2.9 ° C
2.9 °
2.9 °
92 %
2kmh
81 %
pon.
10 °
wt.
8 °
śr.
8 °
czw.
12 °
pt.
14 °

NAJPOPULARNIEJSZE