czwartek, 18 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Skrzyżowania w centrum już otwarte

Skrzyżowania w centrum już otwarte

Od dzisiejszego (12.07) popołudnia kierowcy mogą już korzystać z dwóch głównych skrzyżowań znajdujących się w centrum Gorzowa. Roboty budowalne oficjalnie się tam zakończyły.

Dostępne są już wszystkie jezdnie skrzyżowania ulic Chrobrego, Jagiełły i Wybickiego oraz wszystkie jezdnie ulic Roosvelta, Mieszka I i Kazimierza Wielkiego.

Jak informują urzędnicy: do piątku (15.07) zamknięty pozostaje krótki odcinek pasa skrajnego lewoskrętu z ulicy Jagiełły w ulicę Chrobrego.

– Poprawiane tam będą studzienki kanalizacyjne – mówi Rafał Krajczyński, Miejski Inżynier Ruchu.

Zmiany obejmą także skrzyżowanie między Urzędem Stanu Cywilnego a Sądem Okręgowym. Tam udostępnione zostaną obie jezdnie, jednak do najbliższego piątku kierowcy powinni zachować tam szczególną ostrożność. Ma to związek z pracami drogowców, którzy będą zajmować się likwidacją tymczasowych przejazdów oraz malowaniem nowych pasów.

Przypomnijmy: remontem Chrobrego i Mieszka I zajmuje się konsorcjum firm ZUE i FDO. Same roboty mają poślizg. Według pierwszych informacji miały potrwać do 31 października ubiegłego roku, jednak wykonawca w listopadzie wystąpił z wnioskiem o przedłużenie terminu zakończenia robót na co otrzymał zgodę z urzędu miasta. Teraz prace wreszcie się zakończyły i kierowcy mogą swobodnie przejechać przez centrum.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
bezchmurnie
13.7 ° C
13.7 °
13.7 °
95 %
2.5kmh
2 %
czw.
26 °
pt.
28 °
sob.
31 °
niedz.
32 °
pon.
22 °

NAJPOPULARNIEJSZE