niedziela, 23 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Smolik i LemOn na zakończenie letnich koncertów

Smolik i LemOn na zakończenie letnich koncertów

To już ostatnie koncerty w ramach cyklu „Dobry Wieczór Gorzów’. Tym razem na scenie znajdującej się na Starym Rynku pojawią się tacy artyści jak Smolik i LemOn. Imprezy dzisiaj i w sobotę!

Wakacje już się skończyły, więc kończy się też cykl miejskich imprez. Przez cale lato mieszkańcy mogli wziąć udział w różnego rodzaju koncertach, spektaklach i zabawach. Jeśli ktoś jeszcze tam nie był ma na to ostatnią szansę.

Już dzisiaj (piątek, 09.09) wystąpi niezwykły duet: Smolik i Kev Fox. To eklektyczny i wymykający się jasno określonym ramom duet znakomitego polskiego producenta (Andrzeja Smolika) i Keva Foxa (brytyjskiego songwrittera). Artyści wydali również jeden z najlepiej ocenianych albumów 2015 roku, za który odebrali Fryderyka w kategorii „Elektronika i alternatywa”, a od 2017 roku płyta ma status platynowej. Ich pierwszy singiel pt. „Run” przez wielu uznawany był za utwór roku.

O tym jak grają będzie się można przekonać na żywo już dzisiaj. Koncert rozpocznie się o godzinie 20:00.

Z kolei jutro (sobota, 10.09) dla gorzowian wystąpi kolejni niezwykli artyści, czyli grupa LemOn. Zespół założony został w 2011 roku przez wokalistę i kompozytora Igora Herbuta. Na koncie mają w tej chwili cztery albumy studyjne, które pokryły się złotem, platyną i podwójną platyną, a dwa z nich były nominowane do Fryderyków. Utwory takie jak ,,Napraw”, ,,Nice”, ,,Jutro”, ,,Scarlett” znalazły się na pierwszych miejscach list przebojów.

Koncert odbędzie się również na scenie mieszczącej się na Starym Rynku. Rozpocznie się o godzinie 19:00. Udział w obu wydarzeniach jest bezpłatny.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
bezchmurnie
14.8 ° C
14.8 °
14.8 °
73 %
4.3kmh
0 %
niedz.
23 °
pon.
24 °
wt.
24 °
śr.
27 °
czw.
31 °

NAJPOPULARNIEJSZE