sobota, 25 marca, 2023
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Spotkanie z Andrzejem Grabowskim w gorzowskiej bibliotece

Spotkanie z Andrzejem Grabowskim w gorzowskiej bibliotece

Już dzisiaj, tj. 09. marca, Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gorzowie zaprasza na spotkanie z wyjątkowym aktorem teatralnym, filmowym, telewizyjnym i komediowym, czyli Andrzejem Grabowskim. Przyjść może każdy chętny.

Głównym tematem spotkania ma by promocja książki Andrzeja Grabowskiego pt. „Jestem jak motyl”. To autobiografia aktora, w której powraca między innymi do swojego dzieciństwa i przyznaje się, że mały, niesforny chłopak z tamtych lat wciąż siedzi w sześćdziesięcioletnim już mężczyźnie.

Andrzeja Grabowskiego możemy oglądać na ekranach już przeszło 50 lat. Zadebiutował w 1972 roku niewielką rolą Edwarda w serialu „Odejścia i powroty”. Andrzej Grabowski, ze swoim aktorskim talentem, niewątpliwie znalazł się na właściwym miejscu. Szybko został doceniony i wielokrotnie pojawiał się nie tylko na małym, ale i na wielkim ekranie. ogólnopolską rozpoznawalność zapewniła mu rola Ferdka w serialu „Świat według Kiepskich”. Grał jednak także w takich produkcjach jak np.: „Dzień Świra„, „Kariera Nikosia Dyzmy”, „Pitbull” (trzy części), „Zróbmy sobie wnuka” i wiele, wiele innych.

Już dzisiaj każdy fan będzie mógł posłuchać opowieści Andrzeja Grabowskiego na żywo. Spotkanie w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gorzowie rozpocznie się o godzinie 18:00. Odbędzie się w sali nr 102 biblioteki przy ulicy Sikorskiego. Wstęp wolny.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
słabe opady deszczu
9.4 ° C
9.4 °
9.4 °
72 %
3.6kmh
73 %
sob.
9 °
niedz.
10 °
pon.
6 °
wt.
6 °
śr.
10 °

NAJPOPULARNIEJSZE