wtorek, 16 kwietnia, 2024
Strona głównaWiadomościGubinZbiórka dla uchodźców z Ukrainy w gminie Gubin

Zbiórka dla uchodźców z Ukrainy w gminie Gubin

Od środy – 9 marca – w siedzibie Urzędu Gminy Gubin został uruchomiony stały punkt zbiórki produktów dla uchodźców z Ukrainy.

Urząd Gminy w Gubinie poinformował, że 9 marca uruchomiony został punkt zbiórek produktów dla uchodźców z Ukrainy, którzy uciekają ze swojego kraju z powodu inwazji Rosji.

Punkt mieści się w siedzibie Urzędu Gminy, przy ulicy Obrońców Pokoju 20. – Punkt zbiórki będzie czynny od poniedziałku do piątku od godz. 9.00 do godz. 14.00 – informuje Monika Kukawka z UG w Gubinie. – Ponadto w każdy wtorek i czwartek będziemy działali od godz. 9.00 do 17.00.

– Prosimy wszystkich mieszkańców gminy i nie tylko gminy, wszystkich sołtysów, aby przyłączyli się do tej akcji – zachęca M. Kukawka.

Co jest potrzebne? Oto lista:

  • artykuły spożywcze,
  • chemia,
  • podstawowe kosmetyki,
  • pampersy,
  • nowa bielizna.

– Razem możemy więcej! Pomagajmy! – mówi M. Kukawka. – Jeśli macie jakieś pytania dzwońcie pod numer 605 364 903. Chcemy pomagać! Prosimy naszych mieszkańców, którzy udostępnili dach nad głową uchodźcom z Ukrainy o zgłaszanie najpotrzebniejszych rzeczy. Piszcie lub dzwońcie czego Wam brakuje, musimy wiedzieć jakie dary są najpotrzebniejsze.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GUBIN

Gubin
zachmurzenie umiarkowane
5.8 ° C
6.2 °
5.6 °
82 %
7.6kmh
65 %
wt.
11 °
śr.
11 °
czw.
11 °
pt.
9 °
sob.
7 °

NAJPOPULARNIEJSZE