piątek, 14 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Stadion lekkoatletyczny dostępny dla wszystkich

Stadion lekkoatletyczny dostępny dla wszystkich

Jeszcze do końca sierpnia każdy chętny może przyjść na nowo wybudowany stadion lekkoatletyczny i poćwiczyć. Wyznaczono godziny, w których będzie on dostępny dla amatorów sportu. Lepiej się pospieszyć, bo od września korzystanie z obiektu może być ograniczone.

Stadion lekkoatletyczny znajdujący się przy ulicy Krasińskiego w Gorzowie został wyremontowany i od czerwca służy sportowcom. Do tej pory jedynie wąskiemu gronu, ale od teraz ma się to zmienić. Obecnie administrowanie stadionem przejął bowiem gorzowski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Z obiektu, aż do końca sierpnia, mogą teraz korzystać sami mieszkańcy. Wyznaczono na to następujące terminy: od poniedziałku do soboty w godzinach 7:00-9:00 i 19:00-21:00 oraz w niedziele w godzinach 8:00-14:00.

Taki harmonogram będzie obowiązywał do końca sierpnia. Od września ulegnie on zmianie po tym jako swoje zapotrzebowanie na jego korzystanie przedstawią szkoły, uczelnie i lekkoatletyczne kluby sportowe – informują gorzowscy urzędnicy.

Każdy może wtedy przyjść na stadion i pobiegać, wyłączając pierwszy tor.

Przypomnijmy: na początku wyremontowany stadion miał służyć głównie celom treningowym, ale pojawiła się propozycja zorganizowania na nim Mistrzostw Polski Seniorów w Lekkoatletyce. Dlatego też wybudowana została hala namiotowa dzięki której sportowcy będą mogli trenować w komfortowych warunkach nawet zimą. Pojawiły się też dodatkowe miejsca parkingowe przeznaczone dla wozów transmisyjnych.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie umiarkowane
7.1 ° C
7.1 °
7.1 °
91 %
0.8kmh
61 %
pt.
21 °
sob.
24 °
niedz.
24 °
pon.
27 °
wt.
19 °

NAJPOPULARNIEJSZE