niedziela, 23 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościŻaryUkradła kawę, kredki i mazaki

Ukradła kawę, kredki i mazaki

27-letnia mieszkanka Żar ukradła przedmioty o wartości ponad tysiąca złotych, została zatrzymana i usłyszała zarzuty.

Pod koniec lipca dzielnicowi z żarskiej komendy przez okno budynku, w którym maja swoją siedzibę, zauważyli podejrzane osoby, które niosły dwie palety kawy. Policyjny nos podpowiadał funkcjonariuszom, że towar raczej nie został przez nich zakupiony. Natychmiast wybiegli na zewnątrz, zobaczyli osoby, które się rozdzieliły i uciekły na widok policjantów.

Funkcjonariusze przemieszczając się dalej ulicami miasta zauważyli jedną z osób, była to kobieta. Po wylegitymowaniu jej okazało się , że to 27-letnia mieszkanka Żar. W toku dalszych czynności funkcjonariusze ustalili, że kawa została skradziona w pobliskim markecie, skąd zginęły również przybory szkolne-kilkanaście paczek kredek i mazaków, łącznie na ponad tysiąc złotych.

Skradziony towar odzyskano, a kobieta trafiła do policyjnego aresztu. Kolejnego dnia usłyszała zarzuty nie tylko kradzieży wymienionych artykułów, ale także zarzut kradzieży alkoholu na ponad tysiąc dwieście złotych, do której doszło w kwietniu bieżącego roku.

27-latce może grozić do 5 lat pozbawienia wolności. Za kradzież kawy odpowie również ustalony mężczyzna. Dzięki dzielnicowym odzyskane mienie wróciło do właściciela.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl
✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ŻARY

Żary
zachmurzenie duże
22 ° C
23 °
21.6 °
58 %
2.2kmh
93 %
niedz.
21 °
pon.
25 °
wt.
27 °
śr.
29 °
czw.
31 °

NAJPOPULARNIEJSZE