wtorek, 28 marca, 2023
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Trampolina na Kwadracie znów zniszczona

Trampolina na Kwadracie znów zniszczona

To już kolejny przykład nieprawidłowego użytkowania sprzętu znajdującego się na placu zabaw na gorzowskim Kwadracie. Jedna trampolina została uszkodzona i dostęp do niej musiał zostać zamknięty.

Uszkodzona została mata trampoliny i ze względów bezpieczeństwa Wydział Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta podjął decyzję o zabezpieczeniu jej i wyłączeniu z użytkowaniu.

Trzeba będzie złożyć zamówienie u producenta i uzgodnić termin naprawy ze specjalistyczną firmą, więc proces naprawy będzie od tego uzależniony i będzie musiał potrwać – informuje Wiesław Ciepiela, rzecznik prasowy z gorzowskiego magistratu.

To już kolejna taka sytuacja, gdy magistrat musi naprawiać trampoliny umieszczone na Kwadracie. Przypomnijmy: służą one do zabaw dla dzieci, ale często, w sposób niewłaściwy korzysta z nich również młodzież i osoby dorosłe. W sierpniu tego roku konieczne było czasowe zamknięcie trampolin, ponieważ tylko w okresie od marca do sierpnia, miasto wydało około dziewięciu tysięcy złotych na naprawy.

Wszystko dlatego, że elementy maty do skakania są notorycznie łamane poprzez np. wjeżdżanie na nie rowerem, hulajnogą czy skakanie kilku dorosłych osób jednocześnie.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
słabe opady śniegu
1 ° C
1 °
1 °
82 %
4kmh
92 %
wt.
5 °
śr.
8 °
czw.
17 °
pt.
13 °
sob.
9 °

NAJPOPULARNIEJSZE