piątek, 23 lutego, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Trochę relaksu, czyli stand-up Macieja Brudzewskiego

Trochę relaksu, czyli stand-up Macieja Brudzewskiego

Już dzisiaj (06.04) wszyscy chętni mogą wziąć udział w programie komediowym pod tytułem „Skok na strach”. Impreza rozpoczyna się o godzinie 20:00.

Na stand-up zaprasza Maciej Brudzewski, komediant z Olsztyna. Tym razem zaprezentuje swój program pod nazwą „Skok na strach”. Czy będzie się czego bać? Być może, bo Maciej wyciąga na wierzch ludzkie lęki, obawy i paranoje obecnego świata i, jak to zawsze w stand-up’ie bywa, bezczelnie i bezlitośnie je wyśmiewa. Jak informują organizatorzy: publiczność będzie miała okazję poznać mnóstwo ciekawych postaci i znaleźć się w sytuacjach co najmniej zwariowanych, by wreszcie zrozumieć, ze wszystkie te historie są… właśnie o nas, w mniejszym lub większym stopniu.

Stand-up Macieja Brudzewskiego już dzisiaj o godzinie 20:00 w Bowling City przy ulicy Sikorskiego. Bilety (w cenie 40 zł) można kupić przed wejściem lub on-line. Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie na Facebookowym wydarzeniu: „Gorzów Wielkopolski! Stand-up: Maciej Brudzewski w nowym programie „Skok na strach”. Impreza ma potrwać około dwóch godzin.

A o godzinie 20:30 coś dla fanów tańca, zwłaszcza tego sensualnego, w parach. W Studiu Tańca Like to Dance rozpoczyna się dzisiaj Kurs Bachaty w parach, od podstaw. Mogą wziąć w nim udział zarówno te osoby, dla których taniec nie jest obcy, jak również wszyscy, którzy z tańcem do tej pory mieli niewiele wspólnego. Szczegóły na Facebooku TUTAJ.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
69 %
4.5kmh
100 %
pt.
9 °
sob.
10 °
niedz.
10 °
pon.
11 °
wt.
13 °

NAJPOPULARNIEJSZE