poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczKoncert charytatywny dla Ukrainy

Koncert charytatywny dla Ukrainy

Już w sobotę (09.04) w Międzyrzeckim Ośrodku Kultury odbędzie się wydarzenie pod nazwą „Ukraina! Nie bać się”. Wstęp wolny.

To będzie wyjątkowy koncert muzyki i poezji. Koncert odbędzie się o godzinie 20:00 w Międzyrzeckim Ośrodku Kultury, w Sali nr 206. Wstęp jest bezpłatny, w wydarzeniu może wziąć udział każdy chętny.

To już kolejna taka akcja, dzięki której międzyrzeczanie chcą pokazać swoje wsparcie dla Ukrainy, w której od 24. lutego trwa wojna.  Przypomnijmy: w ubiegłą sobotę w Międzyrzeczu zorganizowany został charytatywny maraton Rodziny Rodzinom. Wtedy tez odbyły się zajęcia dla najmłodszych, zajęcia z jogi czy „kąpiel w dźwiękach”. Wszystkie zebrane podczas tego wydarzenia środki zostaną przeznaczone na pomoc i wsparcie uchodźcom, którzy uciekli z Ukrainy i znaleźli swoje schronienie w Polsce.

Szacuje się, że do tej pory Ukrainę opuściły co najmniej 4 mln 300 tysięcy osób. To głównie kobiety, dzieci i osoby starsze. W całej Polsce, w tym w Międzyrzeczu trwają zbiórki rzeczy potrzebnych zarówno uchodźcom jak i tym, którzy musieli bądź chcieli zostać na Ukrainie. Cały czas też organizowane są różnego rodzaju akcje pomocowe, takie jak np. sobotni koncert. Informacje o nadchodzących wydarzeniach możecie na bieżąco śledzić na facebookowej stronie Gminy Międzyrzecz lub Międzyrzeckiego Ośrodka Kultury.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie duże
13 ° C
13 °
13 °
54 %
4.3kmh
100 %
pon.
13 °
wt.
10 °
śr.
10 °
czw.
11 °
pt.
8 °

NAJPOPULARNIEJSZE