niedziela, 23 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.„Tu jest przyszłość” – sprawdź spotkania w Gorzowie i okolicy

„Tu jest przyszłość” – sprawdź spotkania w Gorzowie i okolicy

„Tu jest przyszłość” to inicjatywa największej partii opozycyjnej w Polsce – Platformy Obywatelskiej, która objeżdża Polskę w ostatnich tygodniach. Tym razem zawita do województwa lubuskiego. Sprawdź jacy goście i gdzie odbędą się spotkania w Gorzowie Wlkp. i okolicach

– Chciałbym zaprosić Lubuszan na dziesiątki spotkań w małych miastach i miasteczkach naszego regionu. Rozmawiamy po to, aby formułować i prezentować i konsultować nasz program wyborczy. Rozmawiamy też o problemach, które doskwierają naszemu społeczeństwu – mówił przewodniczący PO w regionie poseł Waldemar Sługocki na konferencji prasowej prezentującej akcję.

Poza spotkaniami otwartymi, na które przyjść może każdy, odbędą się również spotkania dla konkretnych grup społecznych – To kolejne województwo, które odwiedza Klub Parlamentarny naszej partii. Spotykamy się z mieszkańcami w każdym powiecie. Przygotowaliśmy bardzo ciekawe i tematyczne spotkania z rolnikami, strażakami czy nauczycielami. Chcemy dowiedzieć się co teraz najbardziej boli Lubuszan – dodała posłanka Krystyna Sibińska

Wszystkie spotkania odbędą się 11 maja (czwartek):

Gorzów Wlkp. odwiedzą parlamentarzyści Maria Małgorzata Janyska, Marek Hok, Izabela Leszczyna, Krzysztof Mieszkowski. Na spotkaniu obecny będzie również posłanka Krystyna Sibińska.

  • Gorzów Wlkp. – godz. 17.00, Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Sikorskiego 107

Poza tymi spotkaniami zaplanowano również wizytę w Szpitalu wojewódzkim, czy z przedsiębiorcami w Gorzowskim Ośrodku Technologicznym.

Z mieszkańcami Kostrzyna nad Odrą spotkają się z kolei Janusz Cichoń, Artur Łącki, Grzegorz Rusiecki, Elżbieta Gapińska

  • Kostrzyn nad Odrą – godz. 11.30, Kostrzyńskie Centrum Kultury ul. Sikorskiego 34

– Mamy drożyznę, piekło kobiet, zakłamanie i złodziejstwo. Nie możemy być bierni. Musimy uczestniczyć, również w spotkaniach i walczyć o nasze prawa – mówił marszałek Elżbieta Anna Polak.

Z kolei w Sulechowie w ten sam dzień odbędzie się otwarte spotkanie z liderem opozycji Donaldem Tuskiem.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie umiarkowane
21.6 ° C
21.6 °
21.6 °
58 %
0.5kmh
62 %
niedz.
22 °
pon.
24 °
wt.
25 °
śr.
29 °
czw.
30 °

NAJPOPULARNIEJSZE