niedziela, 19 maja, 2024
Strona głównaWiadomościMiędzyrzecz„Tu jest przyszłość” – sprawdź spotkania w Międzyrzeczu

„Tu jest przyszłość” – sprawdź spotkania w Międzyrzeczu

„Tu jest przyszłość” to inicjatywa największej partii opozycyjnej w Polsce – Platformy Obywatelskiej, która objeżdża Polskę w ostatnich tygodniach. Tym razem zawita do województwa lubuskiego. Sprawdź jacy goście i gdzie odbędą się spotkania w Międzyrzeczu

– Chciałbym zaprosić Lubuszan na dziesiątki spotkań w małych miastach i miasteczkach naszego regionu. Rozmawiamy po to, aby formułować i prezentować i konsultować nasz program wyborczy. Rozmawiamy też o problemach, które doskwierają naszemu społeczeństwu – mówił przewodniczący PO w regionie poseł Waldemar Sługocki na konferencji prasowej prezentującej akcję.

Poza spotkaniami otwartymi, na które przyjść może każdy, odbędą się również spotkania dla konkretnych grup społecznych – To kolejne województwo, które odwiedza Klub Parlamentarny naszej partii. Spotykamy się z mieszkańcami w każdym powiecie. Przygotowaliśmy bardzo ciekawe i tematyczne spotkania z rolnikami, strażakami czy nauczycielami. Chcemy dowiedzieć się co teraz najbardziej boli Lubuszan – dodała posłanka Krystyna Sibińska

Wszystkie spotkania odbędą się 11 maja (czwartek):

Międzyrzecz odwiedzą parlamentarzyści Małgorzata Kidawa – Błońska, Piotr Zientarski, Jerzy Borowczak, Tomasz Szymański, Sławomir Nitras.

  • Międzyrzecz – godz. 17.00, Miejski Ośrodek Kultury, ul. Konstytucji 3 Maja 30

Poza tymi spotkaniami zaplanowano również wizytę z seniorami w Rokitnie i mieszkańcami na terenie ośrodka „Głębokie”

– Mamy drożyznę, piekło kobiet, zakłamanie i złodziejstwo. Nie możemy być bierni. Musimy uczestniczyć, również w spotkaniach i walczyć o nasze prawa – mówił marszałek Elżbieta Anna Polak.

Z kolei w Sulechowie w ten sam dzień odbędzie się otwarte spotkanie z liderem opozycji Donaldem Tuskiem.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
pochmurnie
11.7 ° C
11.7 °
11.7 °
86 %
3.3kmh
14 %
niedz.
22 °
pon.
24 °
wt.
27 °
śr.
27 °
czw.
16 °

NAJPOPULARNIEJSZE