sobota, 1 kwietnia, 2023
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Umowa podpisana. Prace na Wale Poprzecznym ruszą w grudniu

Umowa podpisana. Prace na Wale Poprzecznym ruszą w grudniu

Władze Gorzowa podpisały umowę z firmą, która zajmie się budową nawierzchni z kostki brukowej przy ulicy Wał Poprzeczny. Według zapowiedzi roboty rozpoczną się już w przyszłym miesiącu i zakończyć mają w ciągu trzech miesięcy.

Wyremontowany zostanie ponad stumetrowy odcinek od ulicy Śląskiej do ulicy Fabrycznej. To właśnie tam pojawi się całkiem nowa nawierzchnia, dzięki czemu przejazd tą drogą nie będzie już kłopotliwy, a kierowcy nie będą się obawiać uszkodzenia auta na znajdujących się tam dziurach.

Pracami zajmie się firma F.P.H.U Chećko, która wykona to zadanie za nieco ponad 360 tysięcy złotych. Wykonawca najpierw rozbierze obecną nawierzchnię, następnie ustawi krawężniki, wykona nawierzchnię z kostki brukowej, zjazdy i pobocza oraz uporządkuje teren. Do jego zadań będzie też należało zamontowanie sześciu dodatkowych lamp przy ulicy Śląskiej oraz umiejscowienie roślin.

Całość ma być gotowa w ciągu trzech miesięcy od rozpoczęcia robót, czyli na początku marca gorzowianie powinni już móc korzystać z nowej drogi.

Przypomnijmy: budowa nawierzchni z kostki brukowej na ponad stumetrowym odcinku od ulicy Śląskiej do ulicy Fabrycznej to zadanie wybrane w ramach Budżetu Obywatelskiego. W ramach projektu przebudowany zostanie też zjazd do pobliskiej działki, na której znajdują się garaże.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
słabe opady deszczu
8.2 ° C
8.2 °
8.2 °
92 %
0.5kmh
100 %
sob.
9 °
niedz.
7 °
pon.
6 °
wt.
6 °
śr.
5 °

NAJPOPULARNIEJSZE