sobota, 4 lutego, 2023
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.W ciepłe dni autobusem nad jezioro

W ciepłe dni autobusem nad jezioro

Na początku czerwca w Gorzowie uruchomiona została specjalna linia autobusowa 201, która wozi pasażerów bezpośrednio nad jezioro w Nierzymiu. Autobusy kursują jednak tylko i wyłącznie w pogodne dni.

Lato i wakacje coraz bliżej, ale już teraz trafiają się bardzo ciepłe, słoneczne dni. A wtedy wo9lnyu czas najlepiej spędzić na świeżym powietrzu, w otoczeniu drzew oraz… piasku i wody! Gorzów jest o tyle przyjemnie zlokalizowany, że mieszkańcy mogą wybierać wśród pięknych miejsc i jezior. Najbliżej można się wybrać między innymi do Kłodawy, na Karnin czy Nierzym. I właśnie nad Nierzym ponownie ruszyły autobusy.

Jak co roku w okresie letnim uruchomiona została linia 201. Póki co kursuje ona jedynie w ciepłe weekendy, ale po 27. czerwca autobusy będą jeździć codziennie. Pod warunkiem, że dzień będzie pogodny. Kurs rozpoczyna się na pętli Słowiańska i pasażerowie dowożeni są bezpośrednio nad jezioro.

Jeśli chodzi o klimatyczne jeziora w województwie Lubuskim to wypoczywać można tez między innymi nad jeziorem Lipie w Długiem, jeziorem Lubie, Lubniewsko czy Głębokie.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
pochmurnie
-0.1 ° C
-0.1 °
-0.1 °
79 %
3.4kmh
11 %
sob.
3 °
niedz.
1 °
pon.
1 °
wt.
2 °
śr.
2 °

NAJPOPULARNIEJSZE