czwartek, 2 lutego, 2023
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Wnioski o pieniądze za przyjęcie uchodźców teraz też w UM

Wnioski o pieniądze za przyjęcie uchodźców teraz też w UM

Od wczoraj, tj. od poniedziałku (13.06) wnioski o wypłatę świadczenia w wysokości 40 złotych można składać nie tylko w Lamusie, ale także w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miasta przy ulicy Sikorskiego.

Tak jak do tej pory dokumenty przyjmowane będą w Lamusie, ale jedynie od godziny 10:00 do 14:00. W innych godzinach można je składać w Urzędzie Miasta (ale w godzinach pracy urzędu).

– Zmiana została wprowadzona w celu usprawnienie procesu rozpatrywania wniosków o świadczenie pieniężne (40 zł/dzień) za zapewnienie zakwaterowania i wyżywienia obywatelom Ukrainy przybywającym na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej w związku z działaniami wojennymi – informuje Katarzyna Korycka z Wydziału Spraw Społecznych Urzędu Miasta.

Oprócz tego wypełnione wnioski można przesłać do urzędu pocztą na adres: Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego, ul. Sikorskiego 4, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Można też skorzystać z formy elektronicznej i złożyć formularz za pośrednictwem platformy ePUAP wybierając skrzynkę Urzędu Miasta Gorzowa Wielkopolskiego. Jeśli z kolei ktoś potrzebowałby pomocy przy wypełnianiu wniosków to specjaliści czekają właśnie w Lamusie.

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego, ul. Sikorskiego 4, 66-400 Gorzów Wielkopolski.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie umiarkowane
0.6 ° C
0.6 °
0.6 °
81 %
2.6kmh
55 %
czw.
1 °
pt.
6 °
sob.
3 °
niedz.
2 °
pon.
1 °

NAJPOPULARNIEJSZE