piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Wciągające, wzruszające, porywające. Festiwal Filmów Frapujących!

Wciągające, wzruszające, porywające. Festiwal Filmów Frapujących!

Już w piątek (21.10) w Gorzowie rozpocznie się kolejna już edycja Festiwalu Filmów Frapujących. Przez trzy dni widzowie będą mogli oglądać krótkometrażowe filmy nadesłane przez doświadczonych jak i początkujących filmowców. Później zdecydują, które z produkcji zdobędą nagrody.

To będzie już jedenasta edycja Festiwalu organizowanego przez Miejski Ośrodek Sztuki w Gorzowie. Od piątku do niedzieli (21-23.10) w kinie 60 krzeseł prezentowane będą filmy konkursowe, zgłoszone na festiwal przez ich twórców.  

Filmy nie mają z góry narzuconej konwencji i tematyki. Są kręcone zarówno profesjonalnymi kamerami jak i zwykłymi smartfonami. Chodzi jedynie o to, by były wciągające, poruszające i po prostu: frapujące.

Widzowie, którzy zgromadzą się w kinie 60 krzeseł, będą głosować, który film ich zdaniem jest najlepszy. Te projekcje, które otrzymają największą ilość głosów zostaną nagrodzone statuetkami oraz pieniędzmi – jest o co walczyć!

Wszystkie projekcje wyemitowane zostaną w trzech blokach konkursowych, każdego dnia zaplanowano jeden blok. Start w piątek o godzinie 17:30 (sobota g. 17:15, niedziela g. 15:30). Udział w festiwalu może wziąć każdy chętny, wstęp jest bezpłatny.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
pochmurnie
12.1 ° C
12.1 °
12.1 °
94 %
1.7kmh
15 %
pt.
27 °
sob.
21 °
niedz.
23 °
pon.
23 °
wt.
21 °

NAJPOPULARNIEJSZE