czwartek, 20 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościMiędzyrzeczNajlepsi nauczyciele nagrodzeni

Najlepsi nauczyciele nagrodzeni

Pedagodzy z gminnych szkół i przedszkoli otrzymali we wtorek (18.10) nagrody burmistrza Gminy Międzyrzecz za najlepszą i najbardziej sumienną pracę na rzecz kształcenia młodego pokolenia. Były kwiaty, upominki i odznaczenia.

Wyróżnienie najlepszych nauczycieli połączone było z obchodami Dnia Edukacji Narodowej. W uroczystościach wzięli udział zarówno pedagodzy szkolni i przedszkolni jak i przedstawiciele lokalnych władz. Podziękowania i gratulacje złożyła nauczycielom Agnieszka Śnieg, zastępca Burmistrza Gminy Międzyrzecz.

Oprócz wręczenia wyróżnień dla nauczycieli odbyły się także nominacje na wyższe stopnie zawodowe. Podziękowano też związkowcom. Wyróżnienie odebrali Danuta Matli, kierująca lokalnymi strukturami Związku Nauczycielstwa Polskiego, Andrzej Kaczmarek z nauczycielskiej „Solidarności” oraz Izabela Korejwo, dyrektor Gminnego Zespołu Oświaty.

Uroczystości uświetniły występy artystyczne młodych piosenkarek i muzyków ze Szkoły Nauki Śpiewu i Gry na Instrumentach „Muzyczny Zakątek”.

Wręczenie nagród i wyróżnień odbyło się w sali kinowo-widowiskowej Międzyrzeckiego Ośrodka Kultury.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
pochmurnie
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
97 %
2.6kmh
23 %
czw.
23 °
pt.
29 °
sob.
24 °
niedz.
25 °
pon.
18 °

NAJPOPULARNIEJSZE