poniedziałek, 22 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Zabytkowe auta zaparkują w Gorzowie

Zabytkowe auta zaparkują w Gorzowie

Już w najbliższą niedzielę (24.07) na Starym Rynku pojawią się pojazdy pochodzące nawet z lat 20. i 30. XX wieku. Wszystko w ramach III Międzynarodowego Rajdu Pojazdów Zabytkowych „Tylko dla Zuchwałych”.

W rajdzie weźmie udział trzydzieści grup w pojazdach, które nie mogą być mieć mniej niż trzydzieści lat. Ekipy startują z miasta Sprembeg w Niemczech i w tydzień mają do pokonania 1 350 kilometrów. Po drodze zatrzymają się między innymi w siedmiu polskich miastach. Na sam początek w Gorzowie.

Pojazdy zatrzymają się na Starym Rynku. Uroczyste przywitanie rajdowców zaplanowano na godzinę 14:30, a same pojazdy będzie można podziwiać do godziny 17:00.

Auta będą przedstawiane ze sceny, z krótkim opisem historii każdego z nich. Wśród atrakcji dla mieszkańców zaplanowano konkursy i zabawy z udziałem oldsmobili – informują urzędnicy z Wydziału Promocji i Informacji Urzędu Miasta.

Uczestnicy rajdu prześpią się w Gorzowie, a w poniedziałek wyruszą w dalszą drogę. Na trasie zaliczą jeszcze między innymi Szczecinek, Stargard, Toruń, Czerniejów, Oławę i Jawor. Wszystko po to, by propagować turystykę i to w tak nietypowym, klasycznym wydaniu. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
19.7 ° C
19.7 °
19.7 °
77 %
4.3kmh
100 %
pon.
20 °
wt.
26 °
śr.
23 °
czw.
23 °
pt.
27 °

NAJPOPULARNIEJSZE