piątek, 9 grudnia, 2022
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Zabytkowe auta zaparkują w Gorzowie

Zabytkowe auta zaparkują w Gorzowie

Już w najbliższą niedzielę (24.07) na Starym Rynku pojawią się pojazdy pochodzące nawet z lat 20. i 30. XX wieku. Wszystko w ramach III Międzynarodowego Rajdu Pojazdów Zabytkowych „Tylko dla Zuchwałych”.

W rajdzie weźmie udział trzydzieści grup w pojazdach, które nie mogą być mieć mniej niż trzydzieści lat. Ekipy startują z miasta Sprembeg w Niemczech i w tydzień mają do pokonania 1 350 kilometrów. Po drodze zatrzymają się między innymi w siedmiu polskich miastach. Na sam początek w Gorzowie.

Pojazdy zatrzymają się na Starym Rynku. Uroczyste przywitanie rajdowców zaplanowano na godzinę 14:30, a same pojazdy będzie można podziwiać do godziny 17:00.

Auta będą przedstawiane ze sceny, z krótkim opisem historii każdego z nich. Wśród atrakcji dla mieszkańców zaplanowano konkursy i zabawy z udziałem oldsmobili – informują urzędnicy z Wydziału Promocji i Informacji Urzędu Miasta.

Uczestnicy rajdu prześpią się w Gorzowie, a w poniedziałek wyruszą w dalszą drogę. Na trasie zaliczą jeszcze między innymi Szczecinek, Stargard, Toruń, Czerniejów, Oławę i Jawor. Wszystko po to, by propagować turystykę i to w tak nietypowym, klasycznym wydaniu. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
bezchmurnie
-0.1 ° C
-0.1 °
-0.1 °
76 %
0.5kmh
8 %
sob.
1 °
niedz.
-1 °
pon.
0 °
wt.
-0 °
śr.
-5 °

NAJPOPULARNIEJSZE