piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Zapisz się na bezpłatne badanie piersi. Kolejny Biały Czwartek

Zapisz się na bezpłatne badanie piersi. Kolejny Biały Czwartek

Wszystkie panie zainteresowane wykonaniem darmowego USG piersi mogą się już zgłaszać. Akcja skierowana jest do kobiet poniżej 50. roku życia, które do tej pory nie były pacjentami gorzowskiej poradni onkologicznej. Liczba miejsc ograniczona!

Onkologiczne Białe Czwartki to odbywająca się w gorzowskiej lecznicy co miesięczna akcja. Jej celem jest przede wszystkim profilaktyka, dzięki której można szybko wykryć, a tym samym w porę zacząć leczyć, ewentualne nowotworowe zmiany. USG piersi pozwala zobaczyć nawet niewielkie guzy we wczesnym stadium, co znacznie poprawia skuteczność leczenia dając szanse na całkowite wyjście z choroby.

W ramach akcji kobiety mogą liczyć nie tylko na wykonanie USG piersi, ale także na dodatkowe badania.

Poza USG niektórym pacjentkom robimy też mammografię, żeby dokładnie sprawdzić ewentualne zmiany – mówi dr n. med. Piotr Plecka, onkolog kliniczny, chemioterapeuta.

Najbliższe badania odbędą się już w ten czwartek, tj. 27. października. Żeby z nich skorzystać trzeba się jednak wcześniej zapisać. Rejestracja ruszyła dzisiaj (24.10), ale ze względu na to, że liczba miejsc jest ograniczona – lepiej pospieszyć się z zapisami. Można to zrobić dzwoniąc pod numer 95 782 77 77 w godzinach od 7:00 do 14:30.

Przypomnijmy: październik jest miesiącem świadomości raka piersi. Dlatego też w tym miesiącu pacjentki gorzowskiej poradni onkologicznej wyjątkowe poduszki w kształcę serca uszyte przez panie ze Stowarzyszenia Amazonki w Strzelcach Krajeńskich.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
pochmurnie
12.1 ° C
12.1 °
12.1 °
94 %
1.7kmh
15 %
pt.
27 °
sob.
21 °
niedz.
23 °
pon.
23 °
wt.
21 °

NAJPOPULARNIEJSZE