piątek, 12 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Zielony zakątek w gorzowskim szpitalu

Zielony zakątek w gorzowskim szpitalu

Na terenie kompleksu szpitalnego trwają właśnie prace związane z utworzeniem oryginalnego i zielonego ogrodu. A raczej miniogrodu, który będzie cieszył oko pacjentów.

Skwer powstaje pomiędzy pawilonami D i B, czyli pomiędzy budynkiem od strony ulicy Dekerta a pawilonem, gdzie powstaje nowy Zakład Diagnostyki Laboratoryjnej.

Według informacji ogród będzie odgrodzony od reszty szpitalnego kompleksu za pomocą dużej ściany bluszczu, która została już umieszczona w ogromnych, drewnianych donicach. Oprócz tego będą oczywiście ławeczki i nowa furtka, niczym z zaczarowanego ogrodu.

Wszystko po to, by pacjentom oraz odwiedzającym umilić nieco trudny czas spędzany w szpitalu. Poza tym: im więcej zieleni w mieście tym lepiej!

Wizualizacja ogrodu / Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Facebook.com

Więcej informacji dotyczących gorzowskiego szpitala znajdziecie między innymi na stronie www.szpital.gorzow.pl oraz na Facebookowym profilu: Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie. Tam też można znaleźć codzienne raporty dotyczące np. tego ilu pacjentów trafiło do lecznicy. Dzisiaj, tj. w środę (27.07) do szpitala przyjęto 141 pacjentów, w tym 35 na SOR oraz 45 do ambulatorium chirurgii dziecięcej. Minionej doby urodziło się też sześcioro dzieci.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
26.6 ° C
26.6 °
26.6 °
55 %
1.8kmh
100 %
pt.
28 °
sob.
23 °
niedz.
25 °
pon.
27 °
wt.
24 °

NAJPOPULARNIEJSZE