niedziela, 14 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieBurmistrz składa Junaka od lat. Maszyna w końcu jest gotowa

Burmistrz składa Junaka od lat. Maszyna w końcu jest gotowa

Burmistrz Krosna Odrzańskiego, Marek Cebula przebywa obecnie na urlopie. Jak zwykle część wolnego czasu poświęca na składanie starego motocykla, czyli Junaka.

Burmistrz Marek Cebula nie ukrywa, że interesuje się motoryzacją i to czasów młodości. Po zrobieniu prawa jazdy kupił pierwszego Junaka, a właściwie to co z niego zostało i zamierzał go odrestaurować. Ten projekt czekał ponad 30 lat na realizację. W międzyczasie M. Cebula był właścicielem kilku starych motocykli, ale ten pierwszy model, przeznaczony do renowacji, był szczególny.

Na początku 2017 roku burmistrz aktywnie zabrał się za składanie i odnowienie „pierwszego” Junaka. Najczęściej pracował przy nim podczas urlopów, w wolnych chwilach. Wygląda na to, że ten urlop, na którym M. Cebula przebywa obecnie, będzie oficjalnym zakończeniem prac. Maszyna jest właściwie gotowa. Musi zostać tylko zarejestrowana. Tę procedurę burmistrz rozpoczął w poniedziałek – 25 lipca.

„Właściwie… finisz już blisko. Rozpoczynam procedurę, która ma się zakończyć rejestracją pojazdu i formalnym dopuszczeniem do ruchu” – napisał M. Cebula na Facebooku.

Burmistrz musiał sprawdzić w Komendzie Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim czy… jego Junak nie widnieje w rejestrze skradzionych pojazdów.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie umiarkowane
17.7 ° C
17.7 °
17.1 °
66 %
1.3kmh
55 %
niedz.
27 °
pon.
29 °
wt.
28 °
śr.
28 °
czw.
32 °

NAJPOPULARNIEJSZE