wtorek, 28 marca, 2023
Strona głównaWiadomościGubinPonad 400 osób wzięło udział w I Memoriale Małgorzaty Brzezińskiej

Ponad 400 osób wzięło udział w I Memoriale Małgorzaty Brzezińskiej

W poniedziałek – 21 marca – w Gubinie odbył się I Memoriał Małgorzaty Brzezińskiej „Wyłoń Mistrza”. Wzięło w nim udział 400 osób!

W zeszłym tygodniu informowaliśmy o planowanym I Memoriale Małgorzaty Brzezińskiej „Wyłoń Mistrza”, organizowanej przez Biegam Bo Lubię Gubin. M. Brzezińska była znaną i lubianą nauczycielką, a organizatorzy memoriału chcą, aby pamięć o niej była wciąż silna.

„Aby podtrzymać pamięć wraz z przyjaciółmi, znajomymi, dyrekcją szkoły SP 2, Nauczycielami, wszystkimi chętnym spotkamy się 21 marca na Wyspie Teatralnej, pierwszego dnia wiosny. Wydarzenie jest skierowane do dzieci, młodzieży.” – zapowiadali organizatorzy.

I Memoriał im. Małgorzaty Brzezińskiej odbył się 21 marca w Gubinie, na Wyspie Teatralnej i cieszył się wielkim zainteresowaniem.

„I Memoriał Małgorzaty Brzezińskiej „WYŁOŃ MISTRZA” przechodzi do historii i Małgosia pozostaje w Naszych Sercach i Pamięci. Ponad 400 dzieci i 50 pedagogów wzięło udział w tym wydarzeniu” – napisali organizatorzy na profilu Biegam Bo Lubię Gubin na Facebooku.”

Organizatorzy liczą na to, że to wydarzenie na stałe wpisze się do kalendarza imprez miejskich. Po to, aby pamięć o Małgorzacie Brzezińskiej była cały czas silna i trwała.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GUBIN

Gubin
zachmurzenie duże
1.4 ° C
1.8 °
0.7 °
77 %
6.9kmh
94 %
wt.
7 °
śr.
7 °
czw.
18 °
pt.
14 °
sob.
10 °

NAJPOPULARNIEJSZE