poniedziałek, 27 marca, 2023
Strona głównaWiadomościGubinPierwszy Memoriał im. Małgorzaty Brzezińskiej "Wyłoń Mistrza"

Pierwszy Memoriał im. Małgorzaty Brzezińskiej „Wyłoń Mistrza”

W poniedziałek – 21 marca – odbędzie się pierwszy Memoriał im. Małgorzaty Brzezińskiej „Wyłoń Mistrza”, organizowany przez grupę Biegam Bo Lubię Gubin.

Biegacze z grupy Biegam Bo Lubię Gubin wciąż pamiętają nauczycielkę Szkoły Podstawowej nr 2 w Gubinie – Małgorzatę Brzezińską i zapewniają, że będą o niej pamiętać. Aby jednak podtrzymać pamięć o Niej, organizują Pierwszy Memoriał im. Małgorzaty Brzezińskiej „Wyłoń Mistrza”.

„Aby podtrzymać pamięć wraz z przyjaciółmi, znajomymi, dyrekcją szkoły SP 2, Nauczycielami, wszystkimi chętnym spotkamy się 21 marca na Wyspie Teatralnej, pierwszego dnia wiosny. Wydarzenie jest skierowane do dzieci, młodzieży. Wezmą w nim udział uczniowie SP 2 w Gubinie. Życzylibyśmy sobie, aby memoriał uzyskał miano imprezy cyklicznej, a w nadchodzących latach odbywał się na stadionie lekkoatletycznym, z którym Małgosia od lat szkolnych, a potem studiów była związana. Jednak takie wydarzenie, aby trwało wymaga zaangażowania sił i środków, i o ile siły. Chęci mamy zawsze, tak środki to już czasami inna sprawa, szczególnie w tych trudnych czasach.” – czytamy na profilu Biegam Bo Lubię Gubin na Facebooku.

Pierwszy Memoriał im. Małgorzaty Brzezińskiej „Wyłoń Mistrza” odbędzie się 21 marca na Wyspie Teatralnej. Start o godz. 10.00. Pobiegną nie tylko uczniowie, ponieważ zaplanowano również bieg nauczycieli. Każde dziecko po zakończonym biegu otrzyma medal i pączka, a przy wejściu okolicznościową koszulkę.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GUBIN

Gubin
zachmurzenie umiarkowane
3.5 ° C
4.6 °
1.8 °
57 %
3kmh
75 %
pon.
4 °
wt.
7 °
śr.
6 °
czw.
17 °
pt.
13 °

NAJPOPULARNIEJSZE