sobota, 1 kwietnia, 2023
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieNadal szukają ciała mężczyzny w Odrze

Nadal szukają ciała mężczyzny w Odrze

Do tej pory nie udało się znaleźć ciała mężczyzny z Krosna Odrzańskiego, którego miała zamordować 41-letnia konkubina.

Zbrodnię w Krośnie Odrzańskim odkryto na początku marca. Wówczas to policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim zatrzymały dwie osoby, które zostały oskarżone o zabójstwo mężczyzny oraz porzucenie jego ciała w Odrze.

Przez wiele dni policjanci, strażacy oraz ratownicy WOPR przeszukiwali Odrę w okolicach Krosna Odrzańskiego, Osiecznicy i Połęcka, ale do tej pory nie udało się znaleźć zwłok krośnianina.

Prokuratura Okręgowa w Zielonej Górze wciąż nie zdradza żadnych szczegółów, dotyczących śledztwa. Do tej pory nie wiemy w jakich okolicznościach zginął mężczyzna. Rzeczniczka zielonogórskiej prokuratury, Ewa Antonowicz potwierdziła jedynie to, co wiedzą już praktycznie wszyscy mieszkańcy Krosna Odrzańskiego – czyli to, że ofiarą był wcześniej poszukiwany krośnianin, 66-letni Marian M. O jego poszukiwaniach Komenda Powiatowa Policji w Krośnie Odrzańskim poinformowała w styczniu. Mężczyzna miał wyjść z domu, nikogo nie informując dokąd się udaje. Do tej pory nie znaleziono jego ciała…


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
słabe opady deszczu
7.1 ° C
8.8 °
7 °
95 %
3.5kmh
100 %
sob.
9 °
niedz.
5 °
pon.
7 °
wt.
6 °
śr.
5 °

NAJPOPULARNIEJSZE