środa, 1 lutego, 2023
Strona głównaWiadomościGubinEla z MasterChefa zakończyła finał na trzecim miejscu

Ela z MasterChefa zakończyła finał na trzecim miejscu

Ela Stróżyńska z Grochowa (gm. Gubin) wystąpiła w finale Masterchefa w 11. edycji i zajęła trzecie miejsce. Gratulujemy!

Ela Stróżyńska musiała przejść przez kilkanaście odcinków, zadziwiając jury i widzów swoimi umiejętnościami kulinarnymi, aby dostać się do finału 11. edycji MasterChefa. Na początku grudnia odbyła się emisja tego finału, w którym mieszkanka Grochowa rywalizowała z trzema pozostałymi uczestnikami.

Nie udało się wygrać. Ela odpadła w pierwszym etapie, podczas którego kucharze-amatorzy musieli zmierzyć się z trzema zadaniami. Po wszystkim podliczone zostały punkty i najlepsza dwójka awansowała do ostatniego etapu. Tych punktów mieszkance Grochowa trochę zabrakło i znalazła się na trzecim miejscu.

19-letni Jakub Tomaszczyk został nowym „MasterChefem”. To on wrócił do domu ze statuetką, czekiem na 100 tysięcy złotych i kontraktem na wydanie własnej książki kucharskiej. Jest też jednym z najmłodszych uczestników, który zdołał wygrać program, biorąc pod uwagę wszystkie edycje na świecie. Do tego J. Tomaszczyk wcześniej brał udział w programie MasterChef Junior, gdzie zajął drugie miejsce.

Ela Stróżyńska przyznaje, że nie ma konkretnych planów po programie MasterChef, ale zamierza nadal rozwijać się w kierunku kulinarnym.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GUBIN

Gubin
zachmurzenie duże
4.3 ° C
4.6 °
3.9 °
80 %
7kmh
100 %
śr.
5 °
czw.
5 °
pt.
7 °
sob.
4 °
niedz.
2 °

NAJPOPULARNIEJSZE