wtorek, 28 marca, 2023
Strona głównaWiadomościGubinJeszcze więcej marketów Dino. Gdzie powstają?

Jeszcze więcej marketów Dino. Gdzie powstają?

Sieć sklepów Dino rozwija się dynamicznie. Powstają kolejne markety, również w naszej okolicy. Gdzie dokładnie?

Niedawno pisaliśmy na naszym portalu o powstającym markecie Dino przy ulicy Metalowców w Krośnie Odrzańskim. Ale to nie jedyne miejsce w naszym powiecie, gdzie powstają sklepy spółki Dino Polska.

Od dłuższego czasu przez mieszkańców przekazywane były informacje, że w okolicach Bieżyc (gm. Gubin) powstanie kolejny market Dino. Postanowiliśmy to potwierdzić. I faktycznie taki sklep ma wkrótce powstać, ale znajdować się on będzie na terenie miejskim przy ul. Kaliskiej, jednak wciąż bardzo blisko miejscowości Bieżyce.

Co o nim wiemy? Obecnie teren, na którym ma powstać obiekt handlowy, jest porządkowany. W starostwie powiatowym w Krośnie Odrzańskim dowiedzieliśmy się, że Dino otrzymało pozwolenie na realizację inwestycji. Poza tym? Na razie nic. Najprawdopodobniej budowa ruszy już niedługo. Nie ma też oficjalnej daty zakończenia prac, ale można się spodziewać, że otwarty zostanie jeszcze w tym roku.

To nie jedyny market Dino, który powstaje w okolicy Gubina. Podobna placówka powstanie na terenie gminy wiejskiej Gubin – sklep ma powstać w Starosiedlu. – Jeszcze budowa nie ruszyła, ponieważ trwają uzgodnienia dokumentacyjne związane z pozwoleniem na budowę – informuje wicestarosta krośnieński, Ryszard Zakrzewski. – Na początku marca powinna być zamknięta sprawa dokumentacji.

Nie za dużo tych marketów? Jak uważacie?


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GUBIN

Gubin
zachmurzenie duże
1.4 ° C
1.8 °
0.7 °
77 %
6.9kmh
94 %
wt.
7 °
śr.
7 °
czw.
18 °
pt.
14 °
sob.
10 °

NAJPOPULARNIEJSZE