niedziela, 23 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGubinNajpierw spektakl, a później koncert... w wieży Fary

Najpierw spektakl, a później koncert… w wieży Fary

W najbliższą sobotę (22 października) odbędzie się akcja Dwie Wieże Reaktywacja Level#1 organizowana przez Gubiński Dom Kultury. Tak, to oznacza, że na wieży kościoła farnego w Gubinie odbędzie się impreza kulturalna!

Nowy dyrektor Gubińskiego Domu Kultury, Andrzej Winiszewski ma mnóstwo pomysłów na wydarzenia kulturalne w Gubinie. Jednym z nich jest akcja o nazwie Dwie Wieże Reaktywacje #Level1.

– To zupełnie nowy pomysł na wykorzystanie wielu niezwykłych miejsc położonych na terenie Gubina – czytamy na stronie GDK. – Jako ekipa GDK chcemy je odkrywać na nowo, promować i wykorzystywać ich atrakcyjne położenie i znaczenie dla Euromiasta Gubin-Guben. 22 października pierwsza próba generalna.

Początek o godz. 18.00 na pl. Jana Pawła II (obok Fary) spektaklem kultowego nowosolskiego teatru Terminus a Quo, po którym organizatorzy zapraszają do gubińskiej Fary, gdzie odbędzie się wyjątkowy koncert.

Wejście na wieże wyłącznie z wejściówkami, które zostaną rozdane dzień przed imprezą (piątek – 21 października) w sekretariacie GDK. Ze względów bezpieczeństwa ilość wejściówek ograniczona.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GUBIN

Gubin
zachmurzenie małe
22.1 ° C
22.4 °
20.6 °
59 %
3.5kmh
39 %
niedz.
22 °
pon.
25 °
wt.
27 °
śr.
30 °
czw.
30 °

NAJPOPULARNIEJSZE