czwartek, 8 grudnia, 2022
Strona głównaWiadomościGubinNajpierw spektakl, a później koncert... w wieży Fary

Najpierw spektakl, a później koncert… w wieży Fary

W najbliższą sobotę (22 października) odbędzie się akcja Dwie Wieże Reaktywacja Level#1 organizowana przez Gubiński Dom Kultury. Tak, to oznacza, że na wieży kościoła farnego w Gubinie odbędzie się impreza kulturalna!

Nowy dyrektor Gubińskiego Domu Kultury, Andrzej Winiszewski ma mnóstwo pomysłów na wydarzenia kulturalne w Gubinie. Jednym z nich jest akcja o nazwie Dwie Wieże Reaktywacje #Level1.

– To zupełnie nowy pomysł na wykorzystanie wielu niezwykłych miejsc położonych na terenie Gubina – czytamy na stronie GDK. – Jako ekipa GDK chcemy je odkrywać na nowo, promować i wykorzystywać ich atrakcyjne położenie i znaczenie dla Euromiasta Gubin-Guben. 22 października pierwsza próba generalna.

Początek o godz. 18.00 na pl. Jana Pawła II (obok Fary) spektaklem kultowego nowosolskiego teatru Terminus a Quo, po którym organizatorzy zapraszają do gubińskiej Fary, gdzie odbędzie się wyjątkowy koncert.

Wejście na wieże wyłącznie z wejściówkami, które zostaną rozdane dzień przed imprezą (piątek – 21 października) w sekretariacie GDK. Ze względów bezpieczeństwa ilość wejściówek ograniczona.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GUBIN

Gubin
zachmurzenie duże
1.1 ° C
1.8 °
-0.5 °
96 %
4.7kmh
100 %
czw.
4 °
pt.
2 °
sob.
2 °
niedz.
0 °
pon.
-1 °

NAJPOPULARNIEJSZE