czwartek, 23 maja, 2024
Strona głównaWiadomościGubinMłodzież z gubińskiej pracowni Orange pojechała do stolicy

Młodzież z gubińskiej pracowni Orange pojechała do stolicy

Młodzież z pracowni Orange przy Gubińskim Domu Kultury pojechała do Warszawy w ramach kolejnego projektu.

Gubińska młodzież znów pokazuje, że jest pełna zapału, pomysłów i dzięki temu biorą udział w projektach, jak ten ostatni, w którym delegacja pracowni Orange w składzie: Zuzia Czerniawska, Wiktoria Grzecznowska oraz koordynator Marcin „Gwizdo” Gwizdalski pojechała do Warszawy.

Cel wyprawy – ogólnopolski Zjazd Liderek i Liderów Pracowni Orange, który odbył się w Orange Digital Center w Centrum Kreatywności Targowa – najbardziej energetyczny, motywujący, inspirujący event, na który jeździmy, podczas którego wzięliśmy m.in udział w konferencji „Społeczność. Zaufanie. Działanie.”, której prowadzącym był Sergiusz Ryczel, natomiast jednym z gości był Paweł Grabowski – lekarz, wieloletni działacz społeczny, założyciel podlaskiego hospicjum i Fundacji Hospicjum Proroka Eliasza.

– Podczas całego wyjazdu nie zabrakło szkoleń, dzięki którym poszerzaliśmy swoje kompetencje aby jeszcze intensywniej i bardziej profesjonalnie móc działać w przestrzeni lokalnej. „Ja i moja czasoprzestrzeń, czyli życie w równowadze”, „Insta, Facebook i smartfon – czyli jak ogarnąć social media”, „Warsztat trenerski w pracy lidera/liderki”, „Wykonaj pierwsze projekty na ploterze laserowym”, „Wymodeluj latarnię morską – poznaj podstawy modelowania i druku 3D” to tylko kilka z wielu przeróżnych szkoleń, w których mogliśmy wziąć udział! – opowiada Z. Czerniawska.

Projekt nie skupiał się tylko na szkoleniach, ale także na integracji – lodołamacze i energizery czyli gry integracyjne z „Poławiaczami Pereł” oraz bankiet w restauracji „Boska Praga” wśród dzieł Marty Frej zbliżyły wszystkich uczestników do siebie. Poza tym udało nam się zwiedzić trochę zakątków w Warszawie takich jak: Be Happy Museum, Manufaktura Cukierków, Krakowskie Przedmieście, Starówka itd.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GUBIN

Gubin
zachmurzenie duże
15.7 ° C
16.2 °
15.1 °
87 %
3.8kmh
100 %
czw.
21 °
pt.
23 °
sob.
25 °
niedz.
26 °
pon.
25 °

NAJPOPULARNIEJSZE