piątek, 29 marca, 2024
Strona głównaWiadomościGubinNieoczekiwana porażka Cariny z Chrobrym II Głogów

Nieoczekiwana porażka Cariny z Chrobrym II Głogów

W sobotę (22 kwietnia) Carina Gubin nieoczekiwanie przegrała z drużyną walczącą o utrzymanie w III lidze – Chrobrym II Głogów.

Carina Gubin dobrze wygląda w rundzie rewanżowej III ligi (grupa III). Do spotkania z Chrobrym II Głogów przegrała tylko z LKS Goczałkowice Zdrój. Dzięki dobrym wynikom Obuwnicy utrzymują się w górnej połowie tabeli i wydawali się być faworytem spotkania z drużyną uwikłaną w walkę o utrzymanie.

Na początku wszystko szło po myśli gospodarzy, którzy przeważali i otworzyli wynik spotkania na 1:0 w 26 minucie, po trafieniu Kacpra Laskowskiego. Później Carina nadal naciskała, ale pod koniec pierwszej połowy podyktowany został kontrowersyjny rzut karny dla rezerw Chrobrego Głogów. Goście wykorzystali jedenastkę i do przerwy było 1:1. W drugiej połowie przyjezdni wyglądali lepiej i wyszli na prowadzenie w 60 minucie. Carina miała swoje sytuacje, aby doprowadzić do wyrównania, ale pudłowała w dogodnych sytuacjach i nieoczekiwanie przegrała.

Po 25. kolejkach III ligi Carina znajduje się na 8. miejscu z dorobkiem 35 punktów, notując 10 zwycięstw, 5 remisów i 10 porażek.

Następny mecz Carina Gubin zagra w ćwierćfinale Pucharu Polski na szczeblu województwa lubuskiego przeciwko rezerwom Warty Gorzów Wielkopolski na wyjeździe. Spotkanie odbędzie się w środę – 26 kwietnia – o godz. 16.00.