wtorek, 6 grudnia, 2022
Strona głównaWiadomościGubinPaczkomat w Grabicach? To możliwe, ale trzeba głosować!

Paczkomat w Grabicach? To możliwe, ale trzeba głosować!

Paczkomat w Grabicach w gminie Gubin? Może stanąć, ale musi być na niego odpowiednie zapotrzebowanie. Trzeba zagłosować!

Paczkomatów w Polsce jest coraz więcej. Trudno się dziwić, ponieważ to coraz popularniejsza forma odbierania i nadawania paczek. Zwykle znajdziemy je w miastach lub wsiach, np. przy marketach (jak chociażby w Maszewie przy Dino).

Teoretycznie taki paczkomat może powstać w każdym miejscu w Polsce, ale musi być na niego odpowiednie zapotrzebowanie. InPost na swojej stronie każdego miesiąca uruchamia głosowanie „Paczkomaty Blisko Ciebie”. Można zgłosić każdy punkt. W najbardziej popularnej lokalizacji zostanie zainstalowany paczkomat.

O taki paczkomat starają się mieszkańcy Grabic w gminie Gubin. Zgłosili proponowaną lokalizację przy sklepie, czyli pod adresem Grabice 32a.

Trwa głosowanie. Pomóc można tutaj. Pod linkiem wystarczy znaleźć daną lokalizację i na nią zagłosować zgodnie z instrukcją:

https://bliskociebie.inpost.pl/blisko-ciebie/glosuj-na-miejsce?fbclid=IwAR3tgFqufRFtkGOwV-5xmdm33WiR3QIoOCjWm_f95cQP_i1HU3K7Q-m-RuQ


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GUBIN

Gubin
zachmurzenie duże
1.9 ° C
2.4 °
1.8 °
98 %
3.4kmh
100 %
wt.
2 °
śr.
3 °
czw.
3 °
pt.
1 °
sob.
2 °

NAJPOPULARNIEJSZE