środa, 17 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościGubinPoznaliśmy nową wiceburmistrz Gubina

Poznaliśmy nową wiceburmistrz Gubina

Trwało to kilka tygodni, ale właśnie poznaliśmy nową wiceburmistrz Gubina. Włodarz miasta Zbigniew Bołoczko informację przekazał na swoim oficjalnym profilu w mediach społecznościowych. Jego zastępczynią została 39-letnia Anna Kapela.

Z radością informuję, że po przeprowadzeniu konkursu zdecydowałem o powierzeniu roli mojego zastępcy mieszkance Gubina – Annie Kapeli, osobie o wyjątkowych kwalifikacjach i bogatym doświadczeniu zawodowym – napisał na swoim profilu burmistrz Zbigniew Bołoczko.

Kobieta została wyłoniona w konkursie, który został zorganizowany na to stanowisko. Zgłosiło się do niego 14 osób, a do drugiego etapu przeszło 7, z którymi burmistrz przeprowadził osobiste rozmowy. Następnie wybrano potencjalne trzy osoby, aby ostatecznie wybrana została właśnie Anna Kapela.

Kobieta ma 39 lat i urodziła się w Szczecinie. Swoją karierę zawodową rozpoczęła już w trzeciej klasie liceum, dążąc do niezależności. Ukończyła studia na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym na kierunku Ekonomia. Jej zdolności organizacyjne i umiejętność pracy pod presją były nieocenione w Centrum Księgowości Ubezpieczeniowej i Windykacji PZU SA. Przez 15 lat pracy w PZU SA przeszła przez wiele stanowisk, awansując dzięki swojej determinacji i zaangażowaniu od stanowiska inspektora do głównego specjalisty w Zespole Obsługi Sądowej. Brała udział w większości wydarzeń kulturalnych i sportowych oraz aktywnie uczestniczyła w Dialogach Obywatelskich oraz Społecznej Radzie Obywatelskiej Euroregionu.

Ważnym aspektem jest również jej dotychczasowe zatrudnienie w Niemczech, które podjęła głównie po to, aby opanować język niemiecki, co pokazuje jej determinację i chęć do rozwijania umiejętności, które będą przydatne na tym stanowisku. Jestem pewien, że Anna Kapela, dzięki swojemu doświadczeniu, zaangażowaniu i pasji do pracy na rzecz lokalnej społeczności, będzie doskonałym zastępcą burmistrza, dlatego postawiłem na nią – zakończył Zbigniew Bołoczko.

fot. FB Zbigniew Bołoczko

✅ Udostępnij, skomentuj i polub – razem tworzymy Wiadomości Lubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GUBIN

Gubin
zachmurzenie duże
21.2 ° C
22.4 °
20.1 °
62 %
4.7kmh
100 %
śr.
25 °
czw.
26 °
pt.
30 °
sob.
31 °
niedz.
32 °

NAJPOPULARNIEJSZE