piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGubinPrzywłaszczyła sobie telefon zostawiony w sklepie w Gubinie

Przywłaszczyła sobie telefon zostawiony w sklepie w Gubinie

W jednym ze sklepów w Gubinie klientka zostawiła telefon. Zabrała go inna kobieta, ale teraz musi liczyć się z konsekwencjami.

„Znalezione – nie kradzione„. To twierdzenie nie jest prawdziwe, patrząc na sytuację jaka miała miejsce w Gubinie. W jednym ze sklepów klientka zostawiła swój telefon. Znalazła go inna kobieta, która przywłaszczyła sobie urządzenie. Nie próbowała go jednak zwrócić właścicielce i czekać może ją za to kara.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Krośnie Odrzańskim, należy dołożyć wszelkich starań, aby znaleziony przedmiot wrócił do właściciela. Gdy nie wiemy kto nim jest, należy przekazać zgubę do biura rzeczy znalezionych. Tyczy się to wszystkich przedmiotów, oprócz dowodu osobistego, paszportu, broni lub amunicji – znalezienie tego typu rzeczy należy zgłosić bezpośrednio na policję.

Telefon o wartości około tysiąca złotych wrócił już do właścicielki, ale znalazczyni, która chciała go sobie przywłaszczyć będzie musiała się liczyć z konsekwencjami.

– Grozi jej grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku – mówi kom. Justyna Kulka, oficer prasowy KPP w Krośnie Odrzańskim.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GUBIN

Gubin
zachmurzenie małe
18.2 ° C
18.5 °
16.2 °
67 %
2.4kmh
29 %
pt.
30 °
sob.
22 °
niedz.
23 °
pon.
22 °
wt.
22 °

NAJPOPULARNIEJSZE