czwartek, 30 marca, 2023
Strona głównaWiadomościGubinSpotkanie w sprawie nowego budynku przy ulicy Sportowej

Spotkanie w sprawie nowego budynku przy ulicy Sportowej

Przy ulicy Sportowej w Gubinie powstaje nowy blok Regionalnego Towarzystwa Budownictwa Społecznego. W tym miesiącu odbędzie się spotkanie z zainteresowanymi najemcami.

W 2021 roku rozpoczęła się budowa nowych bloków mieszkalnych przy ulicy Sportowej w Gubinie. W kwietniu zaczął powstawać obiekt 3-kondygnacyjny z 18 mieszkaniami. Na każdym piętrze będą 2 mieszkania dwupokojowe o powierzchni ok. 50 metrów kwadratowych oraz 4 mieszkania trzypokojowe o powierzchni ok. 63 metrów kwadratowych. Będą to mieszkania na wynajem z możliwością dojścia do własności po określonej ilości lat.

Urząd Miasta w Gubinie poinformował, że w tym miesiącu, a dokładnie 21 lutego odbędzie się spotkanie z przedstawicielami RTBS i zapraszają zainteresowanych najemców:

„Informujemy, że 21 lutego 2023 r. o godz. 16.00 w Urzędzie Miejskim w Gubinie (sala narad), odbędzie się spotkanie z Zarządem Regionalnego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. z siedzibą w Zielonej Górze. Podczas spotkanie zostaną przekazane informacje na temat zaawansowania prac w nowo powstającym budynku przy ulicy Sportowej w Gubinie, standardach i zasadach najmu mieszkań. Na spotkanie zapraszamy zarówno osoby, które już zarezerwowały najem jak i te, które chciałyby dopiero skorzystać z takiej możliwości.”


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GUBIN

Gubin
zachmurzenie duże
9.8 ° C
10.1 °
6.7 °
78 %
5.2kmh
100 %
czw.
15 °
pt.
13 °
sob.
12 °
niedz.
8 °
pon.
8 °

NAJPOPULARNIEJSZE