niedziela, 19 maja, 2024
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskiePrzeciąga się budowa kompleksu handlowego

Przeciąga się budowa kompleksu handlowego

Przy ulicy Pionierów planowana od dawna jest budowa kompleksu handlowego. Budowa przeciąga się ze względu na pozwolenia i zainteresowanie podmiotów handlowych, którzy chcą mieć swoje punkty w Krośnie Odrzańskim.

W kwietniu 2022 roku pisaliśmy, że inwestor wystąpił z pozwoleniem na budowę wielkiego kompleksu handlowego w Krośnie Odrzańskim. Ponadto inwestor przekonywał, że przestrzeń handlowa już została zagospodarowana w 100 procentach. Wydawało się, że budowa inwestycji ruszy w kolejnych tygodniach. Mamy 2023 rok i na placu między Orlenem a Netto nic się nie dzieje.

Jak się okazuje, nie bez powodu. Pierwszym jest brak wszystkich pozwoleń. Inwestor od dawna stara się o pozwolenie wodno-prawne, a także pozwolenie na przebudowę skrzyżowania ulic Pionierów, Poprzecznej i Szosy Poznańskiej na rondo. Drugim natomiast – ciągłe zainteresowanie kolejnych podmiotów handlowy, które chcą mieć własny punkt w krośnieńskim kompleksie. W tym dużych marek, które powinny zrobić wrażenie na mieszkańcach Krosna Odrzańskiego. Inwestor jednak nie zdradza o jakie firmy chodzi, dopóki nie uzyska wszystkich pozwoleń.

– Wprowadzamy zmiany w projekcie. Przesuwamy zaplanowane budynki w kierunku PKS i robimy miejsce dla kolejnego kontrahenta – mówi Michał Andrasiewicz, przedstawiciel inwestora. – Cały czas pracujemy. W Krośnie Odrzańskim jest bardzo duży potencjał. Inwestor nie spodziewał się, że aż tak duży. Ciągle pojawiają się nowe podmioty w obszarze centrum handlowego.

Budowa kompleksu handlowego ma rozpocząć się wiosną 2023 roku. Budowa pierwszych obiektów potrwa około 10 miesięcy.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie duże
12.1 ° C
12.1 °
12.1 °
93 %
2kmh
100 %
niedz.
21 °
pon.
25 °
wt.
27 °
śr.
25 °
czw.
17 °

NAJPOPULARNIEJSZE