niedziela, 23 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościNowa SólJesienny Kiermasz Ogrodniczy już w ten weekend

Jesienny Kiermasz Ogrodniczy już w ten weekend

Na miłośników zieleni czekać będą producenci oferujący różnorodny materiał roślinny do ogrodu, na działkę, czy na balkon. Zakupić będzie można m.in. drzewka i krzewy, cebule kwiatowe, czy nawozy.

Na placu parkingowym obok Parku Krasnala przy Alei Wolności odbędzie się XII Jesienny Kiermasz Ogrodniczy “Zielone Ogrody nad Odrą”. Na zwiedzających wystawcy czekać będą przez cały najbliższy weekend tj. 24 – 25 września (w sobotę i niedzielę) w godz. 10:00 – 18:00. Kiermasz organizowany jest dwa razy w roku – wiosną i jesienią. Każda z edycji przyciąga mieszkańców zarówno Nowej Soli, jak i całego regionu.

W Nowej Soli pojawią się wystawcy, którzy zaprezentują różnorodną gamę roślin – od kwiatów ogrodowych, przez drzewka i krzewy owocowe, byliny, zioła, cebulki kwiatowe, winorośle, trawy i iglaki, aż do nawozów. Pasjonaci ogrodnictwa podczas targów mają możliwość zakupu również ceramiki i elementów dekoracyjnych do ogrodu. Ponadto ofertę roślinną uzupełnią m.in. miody, sery, zioła i żywność ekologiczna.

Warto wziąć udział w targach, ponieważ na miejscu są producenci, którzy naprawdę znają się na rzeczy – wiedzą, co produkują i co sprzedają. To dobra okazja, aby zasięgnąć fachowej porady. Mamy także dobrą wiadomość dla najmłodszych na nich czekać bowiem będą balony, wata cukrowa, lody, gofry i niespodzianki.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl
✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA NOWA SÓL

Nowa Sól
bezchmurnie
22 ° C
23.3 °
19.9 °
54 %
5.2kmh
10 %
niedz.
23 °
pon.
25 °
wt.
26 °
śr.
28 °
czw.
31 °

NAJPOPULARNIEJSZE