wtorek, 16 kwietnia, 2024
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieDonald Tusk w Krośnie Odrzańskim

Donald Tusk w Krośnie Odrzańskim

Znamy już datę przyjazdu Donalda Tuska do Krosna Odrzańskiego. Były Przewodniczący Rady Europejskiej skorzystał z zaproszenia burmistrza Marka Cebuli i odwiedzi nasze miasto 18 maja 2022 r. (środa).

Otwarte spotkanie dla mieszkańców odbędzie się na krośnieńskiej Promenadzie przy Parku Tysiąclecia o godz. 17.00 w najbliższą środę (18 maja). Jak zapewniają organizatorzy, będzie czas na dyskusję oraz wspólne zdjęcia.

– Miałem okazję pełnić mandat poselski wraz z Donaldem Tuskiem w Sejmie Rzeczpospolitej Polskiej i mamy ze sobą dosyć często kontakt. Wielokrotnie zapraszałem go do Krosna Odrzańskiego i cieszę się, że ponownie po 20 latach wróci do naszego miasta. Z Donaldem Tuskiem będziemy mogli porozmawiać o bieżących sprawach, ale też o naszej przyszłości, bo to coś, co spędza nam sen z powiek. – mówi burmistrz Cebula.

Donald Tusk to były premier RP, przewodniczący Rady Europejskiej, a obecnie lider i przewodniczący największej partii opozycyjnej Platformy Obywatelskiej oraz największej europejskiej frakcji w Parlamencie Europejskim – Europejskiej Partii Ludowej.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie duże
5.5 ° C
6 °
5.5 °
84 %
7.1kmh
96 %
wt.
10 °
śr.
11 °
czw.
11 °
pt.
9 °
sob.
7 °

NAJPOPULARNIEJSZE