wtorek, 23 kwietnia, 2024
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieDzień integracji polsko-ukraińskiej w Krośnie Odrzańskim

Dzień integracji polsko-ukraińskiej w Krośnie Odrzańskim

W niedzielę – 3 kwietnia – w Krośnie Odrzańskim odbędzie się dzień integracji polsko-ukraińskiej.

W Krośnie Odrzańskim miały już miejsce wydarzenia, dotyczące uchodźców z Ukrainy. 21 marca odbył się koncert charytatywny dla Ukrainy, podczas którego mieszkańcy zebrali ponad 6 000 zł!

W niedzielę – 3 kwietnia – odbędzie się kolejne wydarzenie – Dzień integracji polsko-ukraińskiej. Na czym będzie on polegał?

Przede wszystkim chodzi o to, aby dotrzeć z informacjami do uchodźców z Ukrainy. Dlatego w Hali Sportowo-Widowiskowej przy ul. Pułaskiego w Krośnie Odrzańskim będą mieściły się stoiska informacyjne, gdzie nasi sąsiedzi zza wschodniej granicy będą mogli uzyskać pomoc. Planowane są stoiska z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Ośrodka Pomocy Społecznej, Urzędu Stanu Cywilnego i Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta w Krośnie Odrzańskim, Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Urzędu Miasta w Krośnie Odrzańskim, Powiatowego Urzędu Pracy i Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie.

Nie zabraknie też atrakcji typowych dla festynów, czyli popcornu, waty cukrowej, malowania twarzy, kawiarenki. Odbędą się też: pokaz karate KS Jaguar, gry i zabawy z Akademią Piłkarską Falubaz, występy taneczne Etny i A-kwadrat oraz wiele innych atrakcji.

Początek imprezy o godz. 15.00. Ma ona potrwać do godz. 19.00.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
pochmurnie
5.5 ° C
5.5 °
1.8 °
50 %
1.8kmh
13 %
wt.
11 °
śr.
11 °
czw.
10 °
pt.
15 °
sob.
20 °

NAJPOPULARNIEJSZE