czwartek, 2 lutego, 2023
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieDziś w nocy malowanie pasów na ulicy Kościuszki

Dziś w nocy malowanie pasów na ulicy Kościuszki

Dobiegają końca prace remontowe na ulicy Kościuszki w Krośnie Odrzańskim. Dziś w nocy będą malowane pasy na odnowionym odcinku.

Nie tak dawno informowaliśmy o tym, że kierowcy łamią przepisy, a nawet niektórzy niszczą znaki, które zostały ustawione przy ulicy Kościuszki na czas remontu. Prace dobiegają końca na tym odcinku.

„Normalny” ruch drogowy ma zostać przywrócony na ulicy Kościuszki w Krośnie Odrzańskim już 26 maja. Zanim jednak do tego dojdzie trzeba pomalować pasy. Informację o tym podał Zarząd Dróg Powiatowych w Krośnie Odrzańskim:

„Informujemy, że w nocy z 23 na 24 maja br. na ul. Kościuszki w Krośnie Odrzańskim będą realizowane prace w zakresie oznakowania poziomego (malowanie pasów). W imieniu swoim, a także Wykonawcy zwracamy się z prośbą do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych robót oraz przypominamy o obowiązującej – czasowej organizacji ruchu. Na ul. Kościuszki nadal obowiązuje ruch jednokierunkowy, natomiast wprowadzenie stałej organizacji ruchu uwzględniającej ruch dwukierunkowy – powinno nastąpić już 26 maja br.”


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie małe
4.2 ° C
4.3 °
2.1 °
75 %
3.7kmh
35 %
czw.
3 °
pt.
7 °
sob.
3 °
niedz.
2 °
pon.
1 °

NAJPOPULARNIEJSZE