poniedziałek, 15 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieDziś w nocy malowanie pasów na ulicy Kościuszki

Dziś w nocy malowanie pasów na ulicy Kościuszki

Dobiegają końca prace remontowe na ulicy Kościuszki w Krośnie Odrzańskim. Dziś w nocy będą malowane pasy na odnowionym odcinku.

Nie tak dawno informowaliśmy o tym, że kierowcy łamią przepisy, a nawet niektórzy niszczą znaki, które zostały ustawione przy ulicy Kościuszki na czas remontu. Prace dobiegają końca na tym odcinku.

„Normalny” ruch drogowy ma zostać przywrócony na ulicy Kościuszki w Krośnie Odrzańskim już 26 maja. Zanim jednak do tego dojdzie trzeba pomalować pasy. Informację o tym podał Zarząd Dróg Powiatowych w Krośnie Odrzańskim:

„Informujemy, że w nocy z 23 na 24 maja br. na ul. Kościuszki w Krośnie Odrzańskim będą realizowane prace w zakresie oznakowania poziomego (malowanie pasów). W imieniu swoim, a także Wykonawcy zwracamy się z prośbą do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych robót oraz przypominamy o obowiązującej – czasowej organizacji ruchu. Na ul. Kościuszki nadal obowiązuje ruch jednokierunkowy, natomiast wprowadzenie stałej organizacji ruchu uwzględniającej ruch dwukierunkowy – powinno nastąpić już 26 maja br.”


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie duże
20.4 ° C
20.4 °
18.8 °
59 %
1.4kmh
100 %
niedz.
20 °
pon.
29 °
wt.
27 °
śr.
27 °
czw.
27 °

NAJPOPULARNIEJSZE