czwartek, 20 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieKolejny etap budowy placu zabaw przy PCK

Kolejny etap budowy placu zabaw przy PCK

Budowa nowego placu zabaw przy PCK w Krośnie Odrzańskim podzielono na kilka etapów. W ostatnich dniach zrealizowano kolejny z nich.

Przypomnijmy, że w tym roku w Krośnie Odrzańskim powstał nowy plac zabaw, który wyróżnia się na tle pozostałych, które funkcjonują w mieście. Na placu przy PCK znajdują się typowe elementy, jak np. karuzela. Zdecydowaną większość stanowią jednak wodoodporne i mrozoodporne podłoża do zabawy. Przy budowie nowego obiektu postawiono na gry podwórkowe. Chętni mogą się ich nauczyć na miejscu, ponieważ przed każdym podłożem znajduje się instrukcja.

Budowa placu zabaw przy PCK została podzielona na dwa etapy. W przyszłym roku ma zostać wykonana druga połowa placu zabaw. Jak podają krośnieńscy urzędnicy, ma tam stanąć m.in. labirynt i tablice do malowania. Instalacja kolejnych elementów jest zaplanowana na wiosnę 2024 roku.

Urząd Miasta w Krośnie Odrzańskim nie zapomniał, aby odpowiednio zagospodarować okolice placu zabaw przy PCK. W niedalekiej przyszłości będzie on znacznie bardziej zielony, a to dzięki nowym nasadzeniom. Na placu już widać drzewka i krzewy, ale trzeba „dać im chwilę”, żeby się przyjęły.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie małe
13.8 ° C
14.3 °
13.8 °
98 %
2.1kmh
40 %
czw.
24 °
pt.
31 °
sob.
24 °
niedz.
25 °
pon.
19 °

NAJPOPULARNIEJSZE