czwartek, 20 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Wielkie otwarcie Areny Gorzów! Podano oficjalną datę

Wielkie otwarcie Areny Gorzów! Podano oficjalną datę

Prace związane z budową hali widowiskowo-sportowej Arena w Gorzowie dobiegają już końca. I to dosłownie, bo w tej chwili trwają jeszcze tylko ostatnie roboty wykończeniowe. To oznacza, ze obiekt już wkrótce zostanie uruchomiony – podano nawet oficjalna datę otwarcia!

Arena Gorzów znajduje się w pobliżu Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnego „Słowianka”. To nowoczesny obiekt, w którym według planów odbywać się będą nie tylko mecze koszykówki i inne zawody sportowe, ale także inne imprezy rozrywkowe, kulturalne, a nawet konferencje, targi i prezentacje biznesowe.

Kiedy wielkie otwarcie Areny Gorzów?

Termin oddania do użytku hali widowiskowo-sportowej był kilkukrotnie przekładany. Najpierw mówiono o styczniu 2023, następnie termin zakończenia robót przełożono na marzec, a później na październik. W międzyczasie pojawiły się też dodatkowe problemy, bo wykonawca prac zszedł z placu budowy domagając się dopłaty do inwestycji. Urzędnikom udało się jednak znaleźć dodatkowe środki i mimo, że wartość zadania znacznie wzrosła to budowa była kontynuowana.

Teraz wszystko zmierza już ku końcowi! Podano nawet oficjalny i ostateczny termin otwarcia obiektu. Wielkie otwarcie planowane jest 9-10 grudnia!

Taka informacja pojawiła się na Facebooku Areny Gorzów:

Przypomnijmy: pod koniec października obiekt odwiedzili przedstawiciele władz miasta, z prezydentem Jackiem Wójcickim na czele, oraz Marcin Jabłoński, marszałek województwa lubuskiego.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
pochmurnie
11.6 ° C
11.6 °
11.6 °
32 %
2.4kmh
16 %
czw.
22 °
pt.
28 °
sob.
23 °
niedz.
23 °
pon.
18 °

NAJPOPULARNIEJSZE