czwartek, 30 marca, 2023
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieKontrowersyjnie! OSP Wężyska chwali się współpracą z Mejzą

Kontrowersyjnie! OSP Wężyska chwali się współpracą z Mejzą

OSP Wężyska wrzuciła informacje o „mocnym projekcie”, nad którym pracują wraz z posłem Łukaszem Mejzą, który w ostatnich latach słynie głównie z afer.

Trudno już zliczyć ile afer ma na swoim koncie Łukasz Mejza. Najbardziej kontrowersyjną sprawą była działalność spółki Vinci NeoClinic, której poseł był prezesem. Ta „klinika” miała wyszukiwać ciężko chorych, w tym również dzieci i nakłaniać do eksperymentalnych i niezarejestrowanych metod leczenia o niewiadomej skuteczności za grube pieniądze. Sprawę szeroko opisywała Wirtualna Polska.

To był tylko wierzchołek góry lodowej. W tle przewijały się m.in. sprawy związane z wyłudzaniem pieniędzy. Obecnie Mejza próbuje ocieplić swój wizerunek przed zbliżającymi się wyborami samorządowymi. Szuka poparcia między innymi w regionie, z którego pochodzi, czyli w powiecie krośnieńskim, składając różne obietnice. Ale czy ich dotrzyma?

O współpracy z posłem Mejzą poinformowała Ochotnicza Straż Pożarna w Wężyskach: „MOCNY PROJEKT! Nasz Druh Szymon spotkał się z Posłem Łukaszem Mejzą, aby omówić plany na rok 2023. Szykuje się nam niezły projekt, więcej informacji w najbliższym czasie!”

Dość powiedzieć, że ta współpraca nie spotkała się z aprobatą osób, które widziały ten post, co widać chociażby w komentarzach.

„Żart??? Z człowiekiem który oszukiwał ludzi wchodzić w jakiekolwiek projekty??? No to się szykuje projekt” – napisał Łukasz.

„Z kim jak z kim, ale z człowiekiem który próbował mnie oszukać i kilkadziesiąt chorych dzieci. Smutne to… Żadnego projektu z nim nie zrealizujecie…” – skomentował Jacek.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie duże
7 ° C
7.7 °
6.6 °
85 %
2.2kmh
100 %
czw.
14 °
pt.
12 °
sob.
9 °
niedz.
7 °
pon.
0 °

NAJPOPULARNIEJSZE